Bodyfactory Skin Care

4.5
(359)

Bodyfactory Skin Care adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 726 9th Ave, New York – USA

Telefon : (212) 255-5655

Bodyfactory Skin Care Yol Tarifi

BodyFactory Skin Care

Bodyfactory Skin Care USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 726 9th Ave, New York – USA olan Bodyfactory Skin Care, işletmesine (212) 255-5655 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bodyfactory Skin Care ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bodyfactory Skin Care yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bodyfactory Skin Care hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bodyfactory Skin Care ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bodyfactory Skin Care ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bodyfactory Skin Care için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bodyfactory Skin Care bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bodyfactory Skin Care sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 359

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bodyfactory Skin Care Yorumları

  1. Görünüşte kimseye güvenemeyeceğiniz bir dünyada, burası aslında size tam olarak beklediğinizi veriyor.
    Malzemeler güzel ve özellikle Jenny – o en iyi terapist!
    İster erkek ister kadın olun, Jenny çok sabırlı ve özenlidir.
    Meydan okurcasına pahalı ama mekan iyi tasarlanmış ve temiz, bu yüzden nasıl ödediğinizi hissettiriyor.

  2. Web sitesinin 45 dakikalık bir tedavi olduğunu belirttiği bir hidro yüz bakımı rezervasyonu yaptım. Bu tedavi 20 dakikadan az sürdü. Estericiye sorduğumda, 45 dakika olduğunu söylediklerini çünkü içeri girmeden önce odanın temizliğini dahil ettiklerini açıkladı. BU 20 DAKİKA 200 DOLARA DEĞİLDİR. Çok çok hayal kırıklığına uğradım.

Comments are closed.