Böhm Cosmetics

4.8
(21)

Böhm Cosmetics adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Einsteinstraße 167, München – Germany

Telefon : 01525 5944075

Böhm Cosmetics Yol Tarifi

Böhm cosmetics

Böhm Cosmetics Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Einsteinstraße 167, München – Germany olan Böhm Cosmetics, işletmesine 01525 5944075 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Böhm Cosmetics ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Böhm Cosmetics yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Böhm Cosmetics hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Böhm Cosmetics ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Böhm Cosmetics ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Böhm Cosmetics için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Böhm Cosmetics bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Böhm Cosmetics sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Böhm Cosmetics Yorumları

  1. Kendinizi hemen iyi hissettiğiniz küçük, çok temiz kozmetik stüdyosu. İlk ziyaretimdi ama kesinlikle son değil. Sabrina çok dikkatli ve dikkatli çalışıyor ve tedavi sırasında kendimi çok rahat hissettim. Kesinlikle tavsiye edilir.

  2. Güzel, temiz, sevgiyle döşenmiş stüdyo. Kirpiklerimi kaldırdım ve renklendirdim ve sonuç harikaydı!

  3. Sadece tavsiye edebilirim – her şey harikaydı ve Sabrina çok arkadaş canlısı ve yetkin

Comments are closed.