Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi

4.7
(25)

Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ömerağa, No:88 / 2, İstiklal Cd., İzmit – Kocaeli

Telefon : 0553 613 45 03

Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi

Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ömerağa, No:88 / 2, İstiklal Cd., İzmit – Kocaeli olan Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi, işletmesine 0553 613 45 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Boncuk Yılmaz Exclusive Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Yıllardır geldiğim bir salon aldığım bütün hizmetlerden çok memnun kaldım özen ve itina ile hizmet vermektedir yaptıkları işin kalitesi gerçekten tartışılmaz güven içinde kendinizi Boncuk Yılmaz güzellik salonuna emanet edebilirsiniz ????❣️???? ve herkese tavsiye ediyorum ????

  2. Merhaba ben önce deneyimi anlatmak istiyorum. Kaşımı Yaptırmak için Karamürselden Boncuk hanımın yanına geldim. Tek bir reklamını gördüm korkuyordum açıkçası. Çok araştırdım bütün uzmanların yorumlarını okudum hiç biri samimi gelmedi bana belliki hepsi sahteydi. Boncuk hanıma kaşımı yaptırmak için gittiğimde korkmuştum açıkçası sadece elini başıma koyup sakin olmamı söylediğinde çok hoşuma gitti. Kaşım bittiğinde inanamadım kaşım vardı yapıldığını kimse anlamadı. Çok çokk memnun kaldım inanılmaz bir insan tam bir sanatçı zaten tanıdığınızda ondaki yeteneği, inanılmaz kişiliğini hemen görebilirsiniz. İyiki tanımışım tekrar teşekkür ederim. Hafta sonuda saçlarım İçin gideceğim ????

  3. Böylesine bir hizmetten mahrum kalmamanızı öneririm.. kirpik lifting, Ombre, kaş bıyık, ağda.. bütün işlemlerimi burada yaptırırım. Kirpik lifting denince Nazlı.. ellerine sağlık el emeğin muhteşem. Ombre’de Boncuk hanım..istediğim saçın fotoğrafını göstermem yeterli. Birebir aynısını çıkarır her zaman bana..Üzerine uzman tanımam.. Ağdada İlkay hanım..En büyük kurtarıcım. Senelerdir Kocaeli’de tek adresim burası. Başarılarınız daim olsun İnşallah..

  4. İlk kirpik Lifting için gittim çok memnun kaldım. Sonra oradaki müşterilerin konuşmalarından lazer epilasyonda çok iyi olduklarını duydum. Daha önce başka bir yere lazer epilasyona gitmiştim hiç sonuç alamadım. Boncuk Hanıma geliyorum Lazer epilasyona 5. Seanstayım ilk 2 seanstan sonra kıllarım çıkmamaya başladı. Şuan herşey çok güzel. Ben çok memnun kaldım herkeside memnun ayrılırken görüyorum içim çok rahat. Boncuk Yılmaz gerçekten profesyonel bir insan asla beni bir kere bile olsa yanıltmadı.
    Birde onunla ilgili bir sır vereyim. Bu kadının elinin dokunduğu saç hem çabuk uzayıp gürleşiyor onlarca insandan duydum. Deneyimlerimi memnuniyetle yazdım. Çok teşekkür ederim tüm çalışanlarına Boncuk Yılmaza ????

  5. Ilk kaşlarımi aldirmak için gelmiştim, santim santim simetrik bir sekilde alindı çoook memnun kaldım. Kalıcı fön, kirpik lifting ve saç boyatmalarımıda burada yaptırdı, yaptırmaktayim. sizde çevrenize gönül rahatlıyla tavsiye edebilir yönlendire bilirsiniz 🙂

Comments are closed.