Bursa İğneli Epilasyon Merkezi

5
(13)

Bursa İğneli Epilasyon Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kurtoğlu, Kanara Sk. No:2/1, Yıldırım – Bursa

Telefon : 0554 737 20 93

Bursa İğneli Epilasyon Merkezi Yol Tarifi

Bursa İğneli Epilasyon Merkezi Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kurtoğlu, Kanara Sk. No:2/1, Yıldırım – Bursa olan Bursa İğneli Epilasyon Merkezi, işletmesine 0554 737 20 93 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bursa İğneli Epilasyon Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bursa İğneli Epilasyon Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bursa İğneli Epilasyon Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bursa İğneli Epilasyon Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Bursa İğneli Epilasyon Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bursa İğneli Epilasyon Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bursa İğneli Epilasyon Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bursa İğneli Epilasyon Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bursa İğneli Epilasyon Merkezi Yorumları

  1. Güler yüzlü,çok ilgili ve konusunda uzman bir insan.Sunulan hizmetten ve güler yüzden ötürü çok memnun kaldım.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  2. Uzun yıllardır tanıdığım, dürüst, güvenilir ve güler yüzlü tavrindan dolayı çok memnunun. Ayrıca konusunda oldukça bilgili olmasından dolayı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

  3. Uzun yıllardır mesleğini severek yapan, işinde kalifiye, müşterisine ticari değil çözüm odaklı yaklaşan, hijyen kurallarına riayet eden, titiz çalışan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir işyeri sahibidir.İğneli epilasyonun vakit ve emek aldığını bilmeyen yoktur, iz bırakmadan, kalıcı sonuçlar almak isteyenlere kökten çözüm.

Bir cevap yazın