Catmosfer Güzellik Stüdyosu

5
(143)

Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Osmanağa, Süleyman Paşa Sk. No:33/3, Kadıköy – İstanbul

Telefon : 0532 059 40 88

Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı Yol Tarifi

Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Osmanağa, Süleyman Paşa Sk. No:33/3, Kadıköy – İstanbul olan Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı, işletmesine 0532 059 40 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Catmosfer Güzellik Stüdyosu Kadıköy Lazer Epilasyon Bölgesel İncelme Selülit Tedavisi Cilt Bakımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 143

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Catmosfer Güzellik Stüdyosu Yorumları

  1. G5 + PowerPlate paketi aldım. 2 haftada belimden -4cm gitti! Çok mutluyum! Herkese tavsiye ederim! Çalışan kızlar da çok hoş ve sempatik. Severek gittiğim bir yer oldu.

  2. Her gittiğimde güleryüzle karşılandığım Catmosfer’in profesyonel bir bakış açısıyla müşterilerine yaklaştığını söyleyebilirim. Asla size uygun olmayan işlemi (diğer birçok merkez gibi) satın almanız için uğraşmıyorlar. Kaliteli bir hizmet alacağınızdqn emin olabilirsiniz. İşlem boyunca hoş sohbet de bonus 🙂

  3. Lazer epilasyon yaptırmadan önce çok araştırma yaptım yorum okudum vs. En sonunda yolum Catmosfer’e düştü iyi ki de düşmüş. İlk başta seansları Şenay abla ile yapıyorduk sonra Nuray abla ile yapmaya başladık. 11 seans bugün bitti gayet memnunum ve sonuç aldım. 1 sene boyunca her zaman dakik ve ilgililerdi. Pandemi boyunca hijyen kurallarına her zaman dikkat ettiler. İşlerinde mükemmel olmanın yanı sıra insan olarak onları tanıdığım içim çok şanslıyım. Ayrıca Diğer Güzellik Merkezleri gibi size direkt para gözüyle asla bakmıyorlar. Her seansta yaptığımız o güzel muhabbetlerini çok özleyeceğim . Yıllık seanslarda da yine burayı tercih edeceğim hatta 60 yaşıma kadar tercih edebilirim. Gözünüz kapalı şekilde gidebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacaksınız.

  4. Daha önce başka yerler denemiş biri olarak söylüyorum hizmet kalitesi üst düzey. Epilasyon işlemi yaptırdım ve keşke daha önce burayı bulmuş olsaydım. Teşekkür ederim Nuray ve Şenay hanıma♥️

Bir cevap yazın