Centerpoliklinik

3
(2)

Centerpoliklinik adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Yolu Cd. no 47, Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 327 68 46

Centerpoliklinik Yol Tarifi

centerpoliklinik

Centerpoliklinik İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mecidiyeköy, Mecidiyeköy Yolu Cd. no 47, Şişli – İstanbul olan Centerpoliklinik, işletmesine (0212) 327 68 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centerpoliklinik ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centerpoliklinik yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centerpoliklinik hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centerpoliklinik ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centerpoliklinik ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centerpoliklinik için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centerpoliklinik bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centerpoliklinik sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centerpoliklinik Yorumları

  1. Sahipleri çok nazik, ilgili ve güler yüzlü insanlar. Hizmet kalitesi çok yüksek. Merdiven altı işletmelerle kıyaslamayın.

Comments are closed.