Centre Esthétique Montréal Vieux Port

4.9
(218)

Centre Esthétique Montréal Vieux Port adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 444 Sainte Hélène St, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 546-7004

Centre Esthétique Montréal Vieux Port Yol Tarifi

Centre Esthétique Montréal Vieux-Port

Centre Esthétique Montréal Vieux Port Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 444 Sainte Hélène St, Montreal – Quebec, Canada olan Centre Esthétique Montréal Vieux Port, işletmesine (514) 546-7004 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Centre Esthétique Montréal Vieux Port ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Centre Esthétique Montréal Vieux Port yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Centre Esthétique Montréal Vieux Port hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Centre Esthétique Montréal Vieux Port ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Centre Esthétique Montréal Vieux Port ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Centre Esthétique Montréal Vieux Port için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Centre Esthétique Montréal Vieux Port bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Centre Esthétique Montréal Vieux Port sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 218

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Centre Esthétique Montréal Vieux Port Yorumları

  1. Hizmet harikaydı! Orada çalışan herkes çok güzeldi ve tesisler çok temiz ve bakımlıydı. Lazer tedavisinin sonuçlarından çok memnunum. Ayrıca kullandıkları makinelerin siteyi soğutması da çok hoşuma gitti, bu da süreci çok rahat hale getirdi. Lazer epilasyon için kesinlikle buraya gidin!

  2. Müthiş tecrübe! Christa en iyisidir. Ağrı toleransım düşük ve Mesih beni her seferinde çok rahat ve desteklenmiş hissettiriyor. İlk tedavimden hemen sonra sonuçları gördüm ve 7 tedaviden sonra özellikle koyu tenli biri olarak sonuçlardan çok memnunum. Daha önce elektrolizi denemiştim ve bu lazer tedavilerinde mucizevi ilerleme görmeme rağmen hiçbir yere varmadım. %100 buna değer. Aynı zamanda harika bir ortam.

    kesinlikle tavsiye ederim.

  3. Önce koltuk altlarımı yapmak istiyordum (diğer kısımlar için yeterince rahat olacağımdan emin değildim). Burayı buldum ve tedavi öncesi ve sonrası belgelerinin ne kadar ayrıntılı olduğunu gerçekten beğendim. Sonra profesyonellik ve samimiyetin iyi bir dengesi olan Noemie ile tanıştım. Beni hemen rahatlattı. O kadar ki bütün bikiniyi yapacak kadar rahat olduğuma karar verdim. İyi bir ahlakları vardır ve cildinize zarar verebilecekse tedaviyi ne pahasına olursa olsun yapmazlar. Ben de yaz bittiği için bacaklarım için bir randevu planladım. Burası gerçekten tavsiye ederim.

  4. Kesinlikle tavsiye edilir! Burası incelemelere göre seçtim ve diğer müşterilerle daha fazla aynı fikirde olamadım. Christa yetenekli, hassas ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Yer küçük ama lekesiz ve toplu taşıma ile ulaşmak kolaydır. Sonuçlara gelince, saçlar sadece bir seanstan sonra gözle görülür şekilde inceldi. Daha mutlu olamazdım, %100 paraya değer!

Comments are closed.