Change Laser Clinic

4.4
(264)

Change Laserclinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ceintuurbaan 143, Amsterdam – Netherlands

Telefon : 020 233 4531

Change Laserclinic Yol Tarifi

Change Laserclinic

Change Laserclinic Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ceintuurbaan 143, Amsterdam – Netherlands olan Change Laserclinic, işletmesine 020 233 4531 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Change Laserclinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Change Laserclinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Change Laserclinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Change Laserclinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Change Laserclinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Change Laserclinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Change Laserclinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Change Laserclinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 264

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Change Laser Clinic Yorumları

  1. Öncelikle beni tedavi eden bayana çok teşekkür etmek istiyorum! Çok yardımcı oldu ve ihtiyaçlarımı dinledi! Oldukça gergindim, ama beni çabucak rahatlattı. Çok teşekkür ederim Meryem! Ayrıca güzel ve temiz bir klinik. Kesinlikle memnun kaldım herkese tavsiye ederim

  2. Şimdi koltuk altlarım için 7 tedavi gördüm ve gerçekten bir fark görüyorum. Artık neredeyse hiç tıraş olmam gerekmiyor ve tıraş olmam gerektiğinde tüyler çok hafif ve yumuşak, tedaviden önce tüyler sertti. Tıraştan sonra sakallarım vardı ama şimdi tıraştan sonra koltuk altlarım pürüzsüz. Tedavilerde indirimler için sık sık promosyonları olması güzel. Personel, tedavi sırasında her zaman sohbet eder ve sizi rahatlatır.

Comments are closed.