Clear Skin Laser Hair Removal

4.5
(22)

Clear Skin Laser Hair Removal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 6 Ellis St, London – United Kingdom

Telefon : 020 7730 4071

Clear Skin Laser Hair Removal Yol Tarifi

Clear Skin Laser Hair Removal

Clear Skin Laser Hair Removal United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 6 Ellis St, London – United Kingdom olan Clear Skin Laser Hair Removal, işletmesine 020 7730 4071 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clear Skin Laser Hair Removal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clear Skin Laser Hair Removal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clear Skin Laser Hair Removal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clear Skin Laser Hair Removal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clear Skin Laser Hair Removal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clear Skin Laser Hair Removal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clear Skin Laser Hair Removal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clear Skin Laser Hair Removal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clear Skin Laser Hair Removal Yorumları

  1. Clear Skin Lazer Epilasyonu şiddetle tavsiye ediyorum, sonuçlar harika oldu. Hormonal sorunlardan muzdarip olduğum için yüz için bir paket satın aldım ve başlangıçta çok gergindim ama sonuçlar mükemmeldi. Kathy aynı zamanda harika bir terapist, çok profesyonel, arkadaş canlısı ve seansları olabildiğince konforlu hale getiriyor!

  2. Brezilyalı Kathy ile 8 lazer epilasyon seansı paketi satın aldım. Kursu tamamladıktan sonra saçlarım 2 ay sonra tamamen çıktı. Bu gerçekten hayal kırıklığı yarattı, özellikle daha büyük pakete gittikten ve saçın çoğunun geri gelmeyeceğine yeterince yakın olduktan sonra. Her seansta bana hangi lazer yoğunluğunun verildiği konusunda bir kafa karışıklığı olup olmadığından ve her gittiğimde/takip edildiğinde yeterince artırılıp artırılmadığından emin değilim. Kathy gerçekten hoş, hoş bir insan olduğu için 1 yıldız verdim. Eksik yıldızlar kötü sonuç ve bana verilen yanlış umut için 🙁 Şimdi başka bir yerde tekrar daha fazla para harcamak zorunda kalacağım.

  3. Koltuk altları, üst dudak ve çene bölgem tedavi ediliyor. Tedavi ağrısız oldu ve sonuçlar şaşırtıcı.

    Şimdi sonuçlardan çok etkilendiğim için diğer alanları tedavi ettireceğim.

    Kathy de çok sevimli ve müşteri hizmetleri harika.

    şiddetle tavsiye ederim.

  4. Lazer epilasyon yolculuğumda Kathy ile harika bir deneyim yaşadım. Kathy her randevuda her zaman cana yakın ve güven vericidir. Çene çizgisi ve boyun bölgesindeki batık tüyler için 6 tedavilik bir kurs rezervasyonu yaptırdım. Şimdi 6 kursu tamamladım ve şimdiye kadar batık tüyler büyük ölçüde azaldı. Birkaç yıldır bu sorunla mücadele ettiğim ve ilk kez işe yarayan bir tedavi bulduğum için bu gerçekten olumlu. Sana tekrar teşekkürler Kathy.

Comments are closed.