Clinic 21

4.8
(32)

Clinic 21 adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 21 Rutland Pl, Plantation Square, Glasgow – UK

Telefon : 0141 427 7409

Clinic 21 Yol Tarifi

Clinic 21

Clinic 21 UK ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 21 Rutland Pl, Plantation Square, Glasgow – UK olan Clinic 21, işletmesine 0141 427 7409 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clinic 21 ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clinic 21 yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clinic 21 hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clinic 21 ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clinic 21 ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clinic 21 için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clinic 21 bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clinic 21 sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinic 21 Yorumları

  1. Çok inatçı bir dövmeyi birçok seansta tamamen sildirdim. Karen her seferinde süper cana yakın ve süper profesyoneldi ve hatta örtbas etmek için 2. dövmeyi hafifletmeme yardımcı oldu. Dövme sildirmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.

  2. Karen şimdiye kadarki en sevimli insan ve onunla konuşmak çok keyifli, o kadar güzel bir seanstı ki beni çok rahatlattı çünkü her konuda inanılmaz gergindim. Makine harika, insanların söylediği kadar acı verici değil (lazer epilasyona benzer) ve dövmemden çok çabuk kurtuldu (beklenenden daha hızlı). Bu bir yandan harika ama diğer yandan Karen ile tekrar sohbet etmek için geri dönmeyi düşünmezdim!! Çok teşekkür ederim

Comments are closed.