Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling

4.6
(31)

Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Västmannagatan 51, Stockholm – Sweden

Telefon : 08-612 95 19

Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling Yol Tarifi

Clinic Divine Vasastan - Vaxning, Brasiliansk, Ansiktsbehandling

Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Västmannagatan 51, Stockholm – Sweden olan Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling, işletmesine 08-612 95 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 31

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinic Divine Vasastan Vaxning Brasiliansk Ansiktsbehandling Yorumları

 1. Güvenilir ağdalarla iyi bir yer, ama amex ile ödeme yapamamanız çok kötü.

 2. Ağda için en iyi yer ve Karolina bir profesyonel! Çok güzel ve profesyonel tedavi!

 3. Klinik ilahide ilk ve son kez.
  Daha önce yorumları okuyun ve iyi bir yer olacağını düşündüm ama tedavimden sonra memnun kalmadım.
  Düzgün bir şekilde çıkarılmayan artık balmumu (eğer varsa), bu nedenle her iki bacakta hala balmumu kaldı. Pantolonumun içi artık balmumu doluydu. Muhtemelen yıkamada kaybolur, ancak bundan kaçınmayı tercih ederdi. Pelvik taban ağrısı nedeniyle artık hareket kabiliyetini azalttı. Kişinin bunu anlayıp anlamadığı belli değil. Bana göre yaşamadım ama. Örneğin, oturmak için zamanım olmadan yatak kaldırıldı. Temelde yukarı atlayacaktı. Tedavi bittiğinde yatak da indirilmedi, bu yüzden aşağı atlamak zorunda kaldı. Bu onların rutini mi bilmiyorum. Ayrıca bunun hakkında da bir şey söylemediğimi açıklığa kavuşturmak için. Rahatsız etmek istemedim. Yine de, genellikle kendimi sık sık cilalamadığım için tedaviyi daha alçakgönüllü ve anlayışlı bir kişinin yapmasını isterdim. Kişi tedavi öncesi ve sırasında oldukça stresli görünüyordu, bu stresin bir müşteri olarak beni etkilediğini hissetti.
  Kişinin kendine saklayabileceğine dair küçük yorumlar yapıldı. Ne olursa olsun, yakında ağda yapılacak ya da ağda sırasında yarı çıplak bir şekilde yatakta/ranzada yatarken oldukça hassas bir pozisyondur. Tüm tedavi oldukça sorunsuz geçti. Kişi tarafından biraz iç çekme deneyimi yaşadım ama muhtemelen hareketliliğimden dolayı ve tüm talimatları tam olarak takip edemedim. Bilmemek…

  Tam fiyatı ödedim ama eve döndüğümde bazı yerlerde hala saç kaldığını gördüm (ki bunlar ağda ile çıkarılabilir), bu yüzden tedavi daha önce bulunduğum diğer yerlere kıyasla özellikle kapsamlı değildi.
  Elbette pek çok kişiye göre iyi bir yer ama ne yazık ki bu deneyimi alamadım.
  Bu yüzden klinik ilahi (Vasastan) önermeyin.

 4. Brezilya ağda ile vasat iş: kabul edilebilirden daha fazla kıl ve ağda geride kaldı. Ayrıca, daha sonra yine de başka bir randevu almayı denedi ve bir cevap alamadı. Kötü hizmet. dönmeyecek.

 5. Ağda için asla başka bir kuaföre gitmem. Profesyonel, hoş, klinik, taze. Uzun yıllardır farklı salonlarından birkaçına gittim ve her zaman memnun ayrıldım! Tavsiye ettiğim tek şey!

Comments are closed.