Clinic Estetik Merkezi

4.3
(34)

Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Etiler Sokak Asyapark İş Merkezi Kat:7, Melikgazi – Kayseri

Telefon : (0352) 225 45 50

Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi Yol Tarifi

Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi Kayseri ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Etiler Sokak Asyapark İş Merkezi Kat:7, Melikgazi – Kayseri olan Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi, işletmesine (0352) 225 45 50 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kayseri Lazer Epilasyon | Clinic Estetik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinic Estetik Merkezi Yorumları

  1. Kayseri Lazer Epilasyon, Estetik Uygulamaların yanısıra plastik ve Cerrahi uygulamaları ile son derece yüz güldüren sonuçlar sunan son derece kurumsal çalışan bir firma.Operator Doktor Ahmet Tuna Eren in yetenekli ve son derece bilge kişiliği atlanmayacak bir unsur.Orneğin burun ameliyatı olmak var aklınızda ve Ahmet Tuna Erenın yanına gittiniz size görsel olarak estetik uygulamasından sonra burununuzun nasıl goruneceğine dair fotograflar göstermesi oldukça etkileyici.Değişimi Ahmet Tuna Eren ile yakalayabilir ve yüz güldüren sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

  2. Lazer Epilasyon için araştırma yaparken yorumları okuyarak Clinic Estetik merkezini tercih ettim.Gerçekten de birkaç seyansta bile çok faydasını gördüm.Cihazlarından ve güler yüzlü hizmetlerinden son derece memnun kaldım.Kesinlikle tavsiye ederim.Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

  3. Ben 18 yaşında bir bireyim ve tüylerden rahatsız oluyorum tüm vücut epilasyon olmak istiyorum aceba kac seans ve seans başı ne kadar bu arada erkek bireyim

  4. Merhaba ben yüzümdeki tüylerden dolayı bircok yere gittim ve bitmedi hiçbir şekilde azalma olmadı daha da arttı ve Google da sizi gördüm yerinize gelip görmek istiyorum tek sorum şudur ki coronadan dolayı yüz bölgesine bakabiliyor musunuz? Bir soru daha soracağım . Yüze yaptığınız epilasyon iğneli mi ? Teşekkürler

  5. 3 seansıma gayet memnun gitmiştim ancak son seansımın kontrolünde kolumu yaktılar. Arayıp durumu görüştüğümde yeterli ilgi görmedim. Sorunu üstlenen kimse de olmadı.

Bir cevap yazın