Clinique Des Champs Elysées Nice

4.9
(579)

Clinique Des Champs Elysées Nice adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 25-27 Rue Rossini, Nice – France

Telefon : 04 22 53 16 26

Clinique Des Champs Elysées Nice Yol Tarifi

Clinique des Champs Elysées Nice

Clinique Des Champs Elysées Nice France ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 25-27 Rue Rossini, Nice – France olan Clinique Des Champs Elysées Nice, işletmesine 04 22 53 16 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Clinique Des Champs Elysées Nice ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Clinique Des Champs Elysées Nice yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Clinique Des Champs Elysées Nice hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Clinique Des Champs Elysées Nice ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Clinique Des Champs Elysées Nice ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Clinique Des Champs Elysées Nice için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Clinique Des Champs Elysées Nice bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Clinique Des Champs Elysées Nice sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 579

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Clinique Des Champs Elysées Nice Yorumları

 1. Yıllardır sadık müşteri, ben memnunum! Genç, arkadaş canlısı, verimli ekip ????
  Ama bazen sırada bir numara olması için Liberty uygulamasına kaydolmakta sorun yaşıyorum…

 2. Birkaç yıldır müşterisiyim ve 3 yıldır oraya gidemedim.Sonunda üç hafta önce döndüm ve ekibin hala orada, nazik, nazik ve profesyonel olduğunu görmek ne güzel.
  Bu enstitüyü gerçek bir zevk anı için gerçekten tavsiye ederim.

 3. Bu kliniği uzun zamandır duymuştum ama oraya gitmeye cesaret edemedim. Sonunda dün aynı gün annemle çifte tedavi için randevu almaya karar verdim. Ve açıkçası ikimiz de hayal kırıklığına uğramadık! Kahvelerle sıcak bir karşılama, çok temiz ve şık bir klinik, geniş ve iyi döşenmiş bir alan ama hepsinden önemlisi, en üst düzeyde profesyonellik ile gerçekleştirilen büyük bir özenle. Tedaviyi yapan genç kadın çok kibar ve nazikti, her adımda her şeyin yolunda olup olmadığını sordu ve bize ne yaptığını anlattı. Ama her şeyden önce, en çok sevindiren şey, bu kliniğin hizmetleri kadar fiyatlarının da terlemesidir. Yüz bakımında ve bu klinikte ilk deneyim için kesinlikle son olmayacak. Nadiren değerlendirme yazarım, bu yüzden yaparsam gerçekten mutlu olurum! Bu sabah taze cilt ve sonuçtan çok memnun! Ocak ayı için şimdiden bu kurumda burun estetiği olmayı planlıyorum 🙂 açıkçası oraya gözünüz kapalı gidin, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

 4. Büyük enstitü, salonda beklemekten kaçınmak için dijital kuyruk sistemiyle hızlı, kızlar EN İYİ! Kimberley için ekstra söz 🙂

 5. Çok iyi bir karşılama Mükemmel hizmet eklenecek bir şey yok Bu enstitüyü tavsiye ederim

 6. Nicoletta her zaman sevimli ve çok profesyonel. Her seferinde mükemmel manikür ve pedikür.
  Küçük ekstra, performans sırasında masaj koltuğu.
  tereddüt etmeden tavsiye ederim.

 7. 6 ay aradan sonra devam ettiğim lazer seansımı yeni yaptırdım. Firma değiştirdim ve yapılan işten son derece memnunum. Dinleme, nazik ve çok profesyonel, ofis değiştirdiğim için çok mutluyum. Teşekkürler

 8. Tüm personelin güler yüzlü olduğu ve sizleri sıcak bir şekilde karşıladığı bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum.
  Doktor isteklerinizi dinlemenin yanı sıra özen ve titizlikle çalışmaktadır.
  Nihai sonuçları görmeyi bekliyorum ama mutlu olacağımı biliyorum.
  Hepinize teşekkür ederim

Comments are closed.