Cosmetica Selin

3.2
(11)

Cosmetica Selin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Olgastraße 2, Dortmund – Germany

Telefon : 0178 8586433

Cosmetica Selin Yol Tarifi

Cosmetica-Selin

Cosmetica Selin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Olgastraße 2, Dortmund – Germany olan Cosmetica Selin, işletmesine 0178 8586433 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cosmetica Selin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cosmetica Selin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cosmetica Selin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cosmetica Selin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cosmetica Selin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cosmetica Selin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cosmetica Selin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cosmetica Selin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cosmetica Selin Yorumları

  1. SHR yöntemi ile kalıcı epilasyon için konsültasyon için randevum vardı. Zili çaldım ve şoke olmuş bir kadın kapıyı benim için açtı. “Ah, randevunuz var mı, şimdi işimi bitirdim, 5 dakika sonra gelseydin orada olmazdım!” İlk cümlesi oldu. Aslında 2 haftalığına sabitlenmiş bir randevum olduğunu ve oraya gidip 2 saat ücretsiz geri dönmekten nefret ettiğimi söyledikten sonra, cihazlarının bozuk olduğunu söyledi (benden kurtulmak yalan gibi geldi ). Bunun için önce bir konsültasyon istediğimi söyledim.
    Sonra bana okumam gereken bir kağıt verildi ve 10 dakika sonra gitmeme izin verildi. Bu yüzden bir konsültasyon hayal etmemiştim, ayrıca okurken bir sorum olsaydı ve sonra bayana sormam gerekirse önce kendim okudum ve bu kâğıttan bana bir şeyler oku. Çok yetersiz!
    Dükkandan biraz sinirli bir şekilde çıktıktan sonra patronu aramam gerektiğini düşündüm çünkü bu mümkün değil! Bu ilk izlenimde çok güzeldi ve dükkanda genellikle böyle bir şeyin olmadığı anlamına geliyordu. Ertesi gün benimle iletişime geçmemi önerdi ve evde kendisinin olabileceği yeni bir randevu vermek istedi. Ayrıca ilk tedavide bana% 50 vermek istedi. 2 şans vermek istedim …

    Ama görünüşe göre yeni bir müşteri aramadığı kadar onun için önemli değildi. Günler sonra bile.

Comments are closed.