Cosmetique Totale

4.9
(93)

Cosmetique Totale adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Jonker Fransstraat 114a, Rotterdam – Netherlands

Telefon : 085 902 2080

Cosmetique Totale Yol Tarifi

Cosmetique Totale

Cosmetique Totale Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Jonker Fransstraat 114a, Rotterdam – Netherlands olan Cosmetique Totale, işletmesine 085 902 2080 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cosmetique Totale ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cosmetique Totale yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cosmetique Totale hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cosmetique Totale ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cosmetique Totale ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cosmetique Totale için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cosmetique Totale bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cosmetique Totale sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 93

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Cosmetique Totale Yorumları

  1. Berra Roodbeen bana her zaman yardım etti ve ondan çok daha fazla mutlu olduğumu söylemek onu hafife almak olur. Berra çok profesyonel, sorularıma her zaman zaman ayırıyor ve randevuyu da keyifli kılıyor. Ayrıca, tedavilerimin sonuçları arzulanan hiçbir şeyi bırakmıyor! Kısacası, hem Cosmetique Totale hem de Berra şiddetle tavsiye edilir!

  2. “Her alanda 10 numara! Tessa van Straalen samimi ve profesyoneldir. Her şeyi iyi açıklıyor ve sizinle tedaviyi (ne yapmak istediğini, nasıl yapacağını, beklenen sonucu, bakım sonrası) tartışıyor. Tedavi sırasında da danışmaya devam ediyor, müşteri kraldır. Bugün 2. kez gittim ve daha da iyi olacak olan sonuçtan şimdiden çok memnun kaldım. Kliniğin bulunması kolay, kapı önüne park edilmiş, temiz ve hoş bir görünüme sahip.”

Comments are closed.