Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz

4.1
(36)

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Herrengasse 5, Graz – Austria

Telefon : 0676 9355200

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz Yol Tarifi

Dauerhafte Haarentfernung hairfree Institut Graz

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Herrengasse 5, Graz – Austria olan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz, işletmesine 0676 9355200 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Graz Yorumları

 1. Ekip tarafından bu incelemeyi geri çekmesi istendikten sonra, bunu daha ayrıntılı olarak açıklamaktan memnuniyet duyacağım!
  Hayır, kendim müşteri değilim. Bununla birlikte, bir sözleşme imzalayan birini tanıyorum, ancak bunu karşılayamayacağı için sık sık pişman oldu. Sözleşmeyi feshetmek için tekrarlanan taleplerden sonra, hiç ya da kaba bir yanıt olmadı. Önümde posta geçmişi var ve “müşteri” sık sık bunu istemediğini söyledi.
  Ne yazık ki, bir noktada hayır demeye veya pes etmeye cesaret edemeyen ve durumdan bunalan bazı insanlar var. Burada kullanılan tam olarak buydu.
  İlgili kişi zaten önceden ödeme yapmıştır, ancak ne hizmeti ne de parayı geri almamıştır ya da vazgeçebilir.
  Bu nedenle, sevgili Hairfree ekibi: Hayır, incelememi geri almayacağım!

 2. Personelden ve tedaviden çok memnunum. Ambiyans çok güzel ve kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. İlk başta rahatsız olabileceğinden korktum, çünkü tedaviyi mahrem bölgede de yapıyorum, ancak personel çok iyi ve profesyonel olduğu için hiçbir şey için endişelenmeme gerek yoktu. Buraya gelmekten her zaman mutlu oldum.

 3. En iyi tedavi, süper güzel takım. sadece tavsiye edebilirim

 4. Her şey harikaydı! Çalışanlar yetkin ve arkadaş canlısı! Performans mükemmel!

Comments are closed.