Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg

3.1
(21)

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hubert-Sattler-Gasse 13, Salzburg – Austria

Telefon : 0662 641241

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg Yol Tarifi

Dauerhafte Haarentfernung hairfree Institut Salzburg

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hubert-Sattler-Gasse 13, Salzburg – Austria olan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg, işletmesine 0662 641241 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 21

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dauerhafte Haarentfernung Hairfree Institut Salzburg Yorumları

  1. Gerçekten delirdik!! 3 veya 4 tedaviden sonra gözle görülür bir fark yok (annemin yüzünde oldukça hafif saçlar var) ve şimdiden 10 seans aldı!! Hiçbir para iadesi yapılmaz ve tedavi olduğum stüdyo, benim ve bir arkadaşım (Viktrastudio) için iyi çalıştığı bu arada, melenin rengi eksik olduğu için açık renkli saçlara böyle davranamayacağınızı ve mantıklı olarak olmadığını söylüyor. Bu şekilde çalışma… Kimse bize ya da anneme doğru gelmeyince bu yorumu yazıp başkalarını uyarmaktan başka çaremiz kalmadı…!!

  2. Süper yetkin ve nazik personel. Ne yazık ki son derece pahalı, acılı ve uzun bir tedaviden sonra 0 fark. Bikini bölgesi ve koltuk altları tamamen eskisi gibi görünüyor, ancak şimdi çok para kaybediyorum.

  3. Bir randevu bağlayıcı hale gelir gelmez bir randevuya zorlanıyorsunuz. Randevuyu artık alamasanız veya almak istemeseniz bile bunun bedelini ödemeniz gerekiyor!

  4. Etik olmayan iş uygulamaları ve birkaç tedaviden sonra fark yok.

  5. Enstitü, herhangi bir hizmet kullanmadığım halde ödemek zorunda olduğumdan endişe ettiğim için masraflar için benden ücret aldı. Şirketlerin bu günlerde paralarını bu şekilde kazanmak zorunda olmaları üzücü!!

Comments are closed.