Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv

4.5
(75)

Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Willemstraat 6, Eindhoven – Netherlands

Telefon : 088 224 2222

Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv Yol Tarifi

Delete Professionals in Waxing Eindhoven BV

Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv Netherlands ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Willemstraat 6, Eindhoven – Netherlands olan Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv, işletmesine 088 224 2222 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 75

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Delete Professionals In Waxing Eindhoven Bv Yorumları

  1. 0 yıldızlı müşteri hizmetleri nedeniyle burayı tavsiye etmiyorum! Ben bu güzel şehirde bir turistim ve orada ağda yapmak için online rezervasyon yaptırdım. Onay e-postası Hollanda diliydi ve ben sadece İngilizce konuşuyorum. Oraya zamanında gittim ve zili birkaç kez çaldım, kapıya kimse gelmedi. Başka bir müşteri geldi ve e-postadaki kodunuzu taramanız gerektiğini söyledi! Sonra sahibi geldi ve sen geldiğin için dedi 1
    5 dakika gecikme, diğer müşterileri etkileyeceği için sizi içeri alamam! Kol altı ağdasının 10 dk sürdüğünü söyledi!!! ???? Bu zayıf müşteri hizmeti nereden geliyor? Ben bir turisttim ve bu davranışla karşılaştım!!!!

  2. Pazar günü son dakika randevusuna gitti ve hayal kırıklığına uğramadı!
    Benimle ilgilenen estetisyen beni çok rahat ettirdi ve iyi ve hızlı çalıştı 🙂

  3. Gerçekten değersiz. Randevudan bir saat önce ikinci kez iptal edildi. Pazar günü yine. Benim için son kez. Yarışmacıya gideceğim.

Comments are closed.