Derimer Dermatoloji Dal Merkezi

3.9
(126)

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adnan Menderes, Muğla Blv. No:5 Kat:2, Efeler – Aydın

Telefon : (0256) 211 60 90

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Yol Tarifi

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adnan Menderes, Muğla Blv. No:5 Kat:2, Efeler – Aydın olan Derimer Dermatoloji Dal Merkezi, işletmesine (0256) 211 60 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derimer Dermatoloji Dal Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derimer Dermatoloji Dal Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derimer Dermatoloji Dal Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derimer Dermatoloji Dal Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Derimer Dermatoloji Dal Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derimer Dermatoloji Dal Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derimer Dermatoloji Dal Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derimer Dermatoloji Dal Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 126

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Derimer Dermatoloji Dal Merkezi Yorumları

  1. Kredi Kartıyla ödeme almama konusunda o kadar ısrarcılar ki insanı bezdiriyorlar. Nakit para takıntısı olan bir işletme.

  2. Derimer dermatoloji den çok memnun kaldım.boyıklarım kalın telli ve çok sıktı, çok kısa bir zaman içerisinde boyıklarım lazer epilasyon sayesinde azaldı. Tedavi süreci son olduğunda bıyıklarım kalmadı. Tüm hizmetleri titizlikle yapıyorlar saygı çerçevesinde. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim kesinlikle..
    Teşekkür ederim Derimer…????????????

  3. Tek dertleri para. Hizmet kalitesi sıfır. Çok asık suratlılar sanki hayrına çalışıyolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir