Derma Dluxe Düsseldorf

5
(12)

Derma D´luxe Düsseldorf adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Carlspl. 18, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0177 2403266

Derma D´luxe Düsseldorf Yol Tarifi

Derma D´Luxe - Düsseldorf

Derma D´luxe Düsseldorf Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Carlspl. 18, Düsseldorf – Germany olan Derma D´luxe Düsseldorf, işletmesine 0177 2403266 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derma D´luxe Düsseldorf ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derma D´luxe Düsseldorf yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derma D´luxe Düsseldorf hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derma D´luxe Düsseldorf ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Derma D´luxe Düsseldorf ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derma D´luxe Düsseldorf için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derma D´luxe Düsseldorf bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derma D´luxe Düsseldorf sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Derma Dluxe Düsseldorf Yorumları

  1. Kapsamlı araştırma ve birkaç farklı konsültasyondan sonra, sevgili Dilek tedavi için gitmeye karar verdim.

    Şu ana kadar bu karardan çok memnunum! SHR yöntemi ile bacaklarımdan, bikini bölgemden ve kollarımın altından saçlarımı kalıcı olarak aldırıyorum. İlk tedaviden sadece bir ila iki hafta sonra, hiçbir şeyin geri çıkmadığı ilk tüysüz bölgelere sahip oldum.

    Lazer tedavisinden önce, bazı bölgeler tıraştan sonra daima hassastır veya yanmış / çizilmiştir. Bu, ilk tedaviden sonra da büyük ölçüde iyileşti. Ben bundan çok memnunum!

    Lazerin gerçekten bir şey getirip getirmeyeceğine dair önceki şüphelerime rağmen (günün sonunda çok paraya mal oluyor), tedaviye başladığım için çok mutluyum. Üçüncü tedavimi görmek için sabırsızlanıyorum. 🙂

  2. Şimdi 4. tedaviden çok memnunum, sevgili Dilek ile kendimi çok rahat hissediyorum. Lazer epilasyonun hiç bir zararı yoktur ve yandan sohbet etmek her zaman güzeldir! Mutlak öneri !! 🙂

  3. Bu, bulabileceğiniz ağrısız lazer epilasyon yeridir. Saç dökülmesini ikinci randevudan itibaren gözlemledim. Güzel bayan, şiddetle tavsiye edilir.

Comments are closed.