Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya

3.7
(9)

Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Zafer Meydanı Kazeruni Sok. Ertan İş Hanı No:10 D:101 Tel :(0332) 353 1922, Selçuklu – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 353 19 22

Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya Yol Tarifi

Derma Laser Hair Removal Beauty Center in Konya

Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Zafer Meydanı Kazeruni Sok. Ertan İş Hanı No:10 D:101 Tel :(0332) 353 1922, Selçuklu – Selçuklu/Konya olan Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya, işletmesine (0332) 353 19 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Derma Laser Hair Removal Beauty Center In Konya Yorumları

  1. Epilasyonda Uygun Fiyat Kaliteli Hizmeti Birleştiren Çok Kaliteli Bir Firma Hizmetlerinden Memnunuz Tavsiye Ederim

  2. kesinlikle gitmeyin tavsiye etmiyoruz benimle birlikte 6 arkadasım cok pismanız cihazları cok kotu kandırıyolar

  3. kesinlikle önermiyorum kandırıyorlar milleti sadece. seansta ayrı kontrolde ayrı makine kullanıyorlar makineler zaten milattan önce kalmış gibi hiçbir faydası olmadı 1.5 yıl gittim nerdeyse 0 etki . verilen paraya yazık .

  4. Arkadaşlar Emin olun kimsenin ekmeği ile uğraşmam ama burada yapılanlar hem personele hem müşterilere karşı duyduklarıma inanamadım sinirden. Burada ekmek yok ben söyleyim bir gün bile katlanamazsınız.

Comments are closed.