Dermacure Aesthetic Clinic

5
(26)

Dermacure Aesthetic Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 118 Baker St, London – United Kingdom

Telefon : 020 7935 3405

Dermacure Aesthetic Clinic Yol Tarifi

Dermacure Aesthetic Clinic

Dermacure Aesthetic Clinic United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 118 Baker St, London – United Kingdom olan Dermacure Aesthetic Clinic, işletmesine 020 7935 3405 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermacure Aesthetic Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermacure Aesthetic Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermacure Aesthetic Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermacure Aesthetic Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermacure Aesthetic Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermacure Aesthetic Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermacure Aesthetic Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermacure Aesthetic Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 26

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermacure Aesthetic Clinic Yorumları

  1. Ellie benim mikro bıçaklamamı yaptı ve kaşlarım gerçekten doğal ve güzel görünüyor! Stüdyosunu ve çalışmalarını çok yüksek kaliteli ürünler ve malzemeler kullandığı ve şimdiye kadar tanıştığım en büyük profesyonellerden ve estetiklerden biri olduğu için şiddetle tavsiye ediyorum. Prosedür boyunca çok dikkatli ve hassas davrandı, müşterilerini nasıl önemsediğini ve fikirlerine nasıl değer verdiğini seviyorum. Gelecekteki herhangi bir prosedür için ona güveneceğimden hiç şüphem yok! Ona en iyisini diliyorum!

  2. Eleanor, cilt konusunda gerçekten bir uzman, son zamanlarda kullandığım bir peeling ile ilgili bir sorunum vardı ve bana netlik kazandırdı ve beni doğru yöne yönlendirdi. Yaptığı işi seven, sabırlı ve mümkün olan en iyi sonucu aldığınızdan emin olmak için her şeyin ötesine geçen birini arıyorsanız, o zaman bu kliniğe gelmenizi öneririm!

  3. Excellent service from both Elenora and Miglena. They are both extremely kind and helpful and always make sure you see results. There was never a time whereby they wanted to do a treatment because it was more expensive, they are incredibly honest and want to make sure you receive a tailored treatment by properly analysing your condition and most importantly they check up on you (you are not forgotten or no longer a client when your treatment finishes). I would recommend this clinic to anyone, whether for hair removal, acne, scars or just mild facials for a glow. It is great! 🙂 thank you ladies

Comments are closed.