Dermaest Estetik & Lazer

4.3
(7)

Dermaest Estetik & Lazer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atalar, Üsküdar Cd. No:146 D:AİRE:1/3, Kartal – İstanbul

Telefon : (0216) 517 18 17

Dermaest Estetik & Lazer Yol Tarifi

Dermaest Estetik & Lazer İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atalar, Üsküdar Cd. No:146 D:AİRE:1/3, Kartal – İstanbul olan Dermaest Estetik & Lazer, işletmesine (0216) 517 18 17 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermaest Estetik & Lazer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermaest Estetik & Lazer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermaest Estetik & Lazer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermaest Estetik & Lazer ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermaest Estetik & Lazer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermaest Estetik & Lazer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermaest Estetik & Lazer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermaest Estetik & Lazer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermaest Estetik & Lazer Yorumları

  1. Ömrümde bu kadar plansız, programsız saçma sapan çalışan başka 1işletme görmedim. Kendi hatalarını telafi etmezler,mağduriyetiniz asla giderilmez.Güzelleşmek için bu işletme seçiliyorsa o insan parasını- canını yolda bulmuş yada Araştırmadn gitmiştir

Bir cevap yazın