Dermasam Samsun Şubeleri

4.8
(117)

Dermasam Samsun Şubeleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kale Mahallesi Kaptanağa Sokak No: 22/19 Kat:, İlkadım – Samsun

Telefon : 444 0 273

Dermasam Samsun Şubeleri Yol Tarifi

Dermasam Samsun Şubeleri

Dermasam Samsun Şubeleri Samsun ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kale Mahallesi Kaptanağa Sokak No: 22/19 Kat:, İlkadım – Samsun olan Dermasam Samsun Şubeleri, işletmesine 444 0 273 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermasam Samsun Şubeleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermasam Samsun Şubeleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermasam Samsun Şubeleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermasam Samsun Şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermasam Samsun Şubeleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermasam Samsun Şubeleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermasam Samsun Şubeleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermasam Samsun Şubeleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 117

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermasam Samsun Şubeleri Yorumları

  1. Daha önce çok araştırdım hatta bir iki olumsuz tecrübe yaşadım. Sonra dermasamla tanıştım. Her yer hijyenik sonuna kadar içim rahat gidiyorum. Herkes cok güler yüzlü özellikle sıla hanımın seanslarda insana güler yüzü , tatlı dili ile verdiği güven çok çok önemli. herkese tavsiye ederim. ????????

  2. İlk kez lazer epilasyon deneyimi yaşadım ve çok beyaz tenli ve tüy rengim kızıl-sarı olduğundan yüksek ihtimalle düşündüğüm dökülmeyi yaşayamayacağımı oldukça dürüst bir şekilde belirttiler. Meslek ahlakı ve güler yüzü ile güvenilir bir yer olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Deneme seansı yaptırdım ve her konuda sabırla ayrıntılı bilgi verdiler. Özellikle Sıla Hanım ve diğer nazik çalışanlar yardımcı oldular. Yanma, egzama vb korkularıma karşılık tedbirli davranıp layıkıyla görevlerini yerine getirdikleri için teşekkür ediyorum.

  3. İşletme sahibi, M .a nın yorumuna verdiğiniz cevaba yorumumdur. Olay asla bahsettiğiniz gibi olmamıştır. Kendi elemanınız size nasıl anlattı bilemiyorum tabiki. Kızım ve benim ayrı dosyalarımız vardı, açtırdıgımız fiyattan gelebilir miyiz diye sorduk. Sadece biriniz gelebilir dediniz. Gelemediysek pandemi ile alakalıydı bunu çok iyi biliyorsunuz. Ayrı zamanda kendi elemanınızın şahsıma dediklerini, işletme sahibi olarak sorgulamanızı temenni ederim. Ortada benim yada kızımın herhangi bir saygı problemi yok, kendi elemanlarınızın üslup sorununa dikkat ediniz. Birlikte çalışmak durumunda değiliz, ancak iftira atamazsınız. İyi günler.

  4. Dermasam uzun zamandır araştırdığım bir merkez çevremde giden tanıdıklarımdan da cok güzel yorumlar aldım özellikle sıla hanımın iş disiplini ve titizliği samimiyeti hijyen ve temizliğe önem verilmesi ve tüm calisanlarının da sıcakkanlı güler yüzlü olduğu hakkında giden tanıdıklarımdan cok duydum sehirdışından döndüğümde merkezinize uğrıyacağım başarılarınızın devamını diliyorum dermasam.

Comments are closed.