Dermolaser Aesthetic Centre

4.5
(17)

Dermolaser Aesthetic Centre adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue des Alpes 15, Genève – Switzerland

Telefon : 022 715 14 90

Dermolaser Aesthetic Centre Yol Tarifi

Dermolaser Aesthetic Centre

Dermolaser Aesthetic Centre Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue des Alpes 15, Genève – Switzerland olan Dermolaser Aesthetic Centre, işletmesine 022 715 14 90 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dermolaser Aesthetic Centre ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dermolaser Aesthetic Centre yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dermolaser Aesthetic Centre hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dermolaser Aesthetic Centre ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dermolaser Aesthetic Centre ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dermolaser Aesthetic Centre için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dermolaser Aesthetic Centre bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dermolaser Aesthetic Centre sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dermolaser Aesthetic Centre Yorumları

 1. İngilizce / Fransızca:

  Ne yazık ki, her biri Venüs Mirası için altı seanslık 200 CHF ödeyerek, hiçbir sonuç alamadım. Zaten zayıf olduğum için, kalçalarımdaki yüksekliğimi kaybetmeyi umuyordum – boşuna.

  Kelimenin tam anlamıyla paramı atmışım gibi hissediyorum. Hayal kırıklığımın merkeze geldiğini ifade ederek, herkesin harika sonuçları olan başka bir makineyi denemem istendi. Üçüncü tedaviden sonra neden bu yeni makineye sahipsiniz? Bu merkezi herkese tavsiye etmek istiyorum.
  __________________________________________

  Ne yazık ki, Venüs Mirası ile altı seans için 200 CHF harcadıktan sonra sonuç alamadım. Oldukça zayıfım ve sadece kalçalarımda üç santim kaybetmek istemiştim. Hiçbir şey kaybetmedim ve tamamen hayal kırıklığına uğradım.

  Onları bir çözüm bulmaları için çağırdım ve telefondaki kişi yalnızca herkesle sonuçlanan başka bir makineyle ek oturumlar satın almayı teklif etti. Zaten bu problemden üçüncü oturumda bahsetmeme rağmen, bana şu anda diğer makineyi teklif etmediler. Tamamen kötüye hissediyorum ve bu merkeze gitmenizi önermiyorum. Dikkat!

 2. Merkez, ulaşım ve otoparklara yakın iyi bir konumdadır. Konuksever ve güler yüzlü personel, Doktor Germanier çok profesyonel, iyi tavsiyeler ve kaliteli bakım veriyor. Bu merkezi şiddetle tavsiye ederim.

 3. Klinikte harika bir deneyim yaşadım. Resepsiyondaki personel güler yüzlü, bilgili ve ilgiliydi. Dr Giovana Massa Saluzzo mükemmel bir iş çıkardı. O çok profesyonel ve misafirperverdi. Ona hızla güvenmeye başladım. Sonuçtan daha mutlu olamazdım! Bir dahaki sefere bekleyemem!

Comments are closed.