Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon

4.9
(10)

Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hansastraße 14, Dortmund – Germany

Telefon : 0231 528569

Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon Yol Tarifi

Die Coiffeure Laser-Haarentfernung Salon

Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hansastraße 14, Dortmund – Germany olan Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon, işletmesine 0231 528569 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Die Coiffeure Laser Haarentfernung Salon Yorumları

  1. Benim düzenli kuaförüm. Çok chichi olmadan çok yeryüzüne ve bu nedenle ucuz. Sahipleri çok güzel ve en azından beyler ayırmak zorunda değilsiniz iyi olduğunu düşünüyorum: oraya gitmek, bir dakika, bitti.

  2. Mükemmel kuaförler! Müşteri odaklı ve teknik olarak gerçekten mükemmel. Şiddetle tavsiye edilir.

  3. Fiyat burada orta üst alanda.
    Ancak hizmet ve saç kesimi karşılığı değer. Sadece bazen uzun süre beklemek çok can sıkıcı bir durum.

  4. Birinci sınıf! Beklemiyordum. Sağ geldi ve bayan tarafından tamamen sıcak bir şekilde tavsiye edildi. Sonuç şaşırtıcı derecede güzeldi !!! Şimdi yeni bir müşterisi var 🙂

  5. Kendiliğinden, süper güzel ve iyi bir performans ortaya çıktı. Teşekkür ederim!

Comments are closed.