Dr. Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇

3.3
(10)

Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Harbiye, Abdi İpekçi Cd. Kızılkaya Apt D:No:59 Daire:6, Şişli – İstanbul

Telefon : 0546 571 90 19

Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı Yol Tarifi

DR. ARSLAN POLİKLİNİĞİ - Buz Lazer Epilasyon - Dudak Dolgusu - Botox - Soğuk Lipoliz - Cilt Bakımı

Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Harbiye, Abdi İpekçi Cd. Kızılkaya Apt D:No:59 Daire:6, Şişli – İstanbul olan Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı, işletmesine 0546 571 90 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Buz Lazer Epilasyon Dudak Dolgusu Botox Soğuk Lipoliz Cilt Bakımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.3 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr. Arslan Poli̇kli̇ni̇ği̇ Yorumları

  1. Dr. Raslan
    sana söylemek isterim
    kedim için yaptığınız her şey için teşekkür ederim!

  2. bir iş yerini basit şeyler yüzünden kötü yorum yapmam ama bu iş yerinde soğuk vakum bel inçeltme işlemi için gittim 350 x 6 başlık önerdiler sonuç alaçaksam sorun değil üçretini aşdılar işlem bitti bir ay sonra kontrolle çağıracaz dediler hala arayan soran takip eden yok sonuca gelince değişen bişey ben görmedim yapmadan önce paranız boşa gitmesin boş bir işlem sadece para tuzağı DRA HİÇ TAVSİYE ETMEM

  3. Bu insanlarla botoks tedavisi gördüm ve mahvoldum ve dolandırıldım.
    Bana ne sızdırdılar bilmiyorum ama sadece 2 gün sonra yüzümün tamamen bozulduğunu biliyorum.Yüzüm şiştiği ve enfeksiyon kaptığı için hastaneye koşmak zorunda kaldım.10 gün antibiyotik, kortizon ve ağrı kesici reçete edildi. Kliniğe başıma gelenleri anlatmaya çalıştım ama onlardan bir cevap alamadım.Elbette bir polis raporu ile ilerleyeceğim

Comments are closed.