Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇

2.6
(19)

Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 492. Sk No:5,Sırakapılar Mahallesi, 20010 Denizli Merkez/Denizli, MERKEZEFENDİ – Denizli

Telefon : 0530 067 85 84

Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ Yol Tarifi

Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ Denizli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 492. Sk No:5,Sırakapılar Mahallesi, 20010 Denizli Merkez/Denizli, MERKEZEFENDİ – Denizli olan Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇, işletmesine 0530 067 85 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Fi̇gen Bi̇len Dermatoloji̇ Kli̇ni̇ği̇ Yorumları

  1. Yüzümdeki sivilcelerin tedavisi için gittim. Her klinikte yapılan, kısa süreli, çok detaylı olmayan cilt bakımlarına x2 kat ücret verdim. Asla hiçbir işe yaramadı. Kan tahlili vb. istenip detaylı araştırmak yerine yüzeysel temizliklerle geçiştirildi. Beklediğim etkiyi görmememin sebebi kendileri değil benim tedaviye geç kalmam olarak açıklandı. Son gidişimden sonra doktor da kendinden ümidi kesmiş olacak ki tedavi takip randevusu dahi vermedi. Ama iyi ki vermemiş, şu an farklı bir doktora gidiyorum ve yüzüm inanılmaz değişti, çok çok memnunum.

  2. Niye hiç kimse bu doktor hakkında düzgün bişey yazmamış gerçekten böyle mi davranıyor

  3. Çalışanlarıyla arası çok iyi bir doktor. Tüm hastalarının sıkıntıları titizlikle ve özenle dinleyip sonra da hasta takibini çok iyi yapan bir doktor.

  4. Çok tecrübeli ve hastalarına karşı ilgili bir doktor. Doktor hanımın titizliği ve güler yüzlü oluşu klinikteki çalışanlarına da yansımış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir