Dr Funda Tokatlı Yıldırım

4.5
(37)

Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şekerhane Mahallesi Tevfikiye Caddesi, 1117. Sk., Alanya – undefined

Telefon : (0242) 513 45 46

Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım Yol Tarifi

Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım undefined ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şekerhane Mahallesi Tevfikiye Caddesi, 1117. Sk., Alanya – undefined olan Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım, işletmesine (0242) 513 45 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lazer Alanya Dr Funda Tokatlı Yıldırım sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Funda Tokatlı Yıldırım Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye ederim. Göğüs bölgeme uyguladığı epilasyon işlemi sonrasında artık böyle bir problemim kalmadı. Ağrı ve sonrasında herhangi bir kızarma yaşamamak beni mutlu etti.

  2. Kliniğimizde corono nedeniyle maske,mesafe,hijyen kurallarına dikkat etmekteyiz hem bizim hemde hastalarımızın sağlığı açısından gerekli önlemleri alıyoruz bu zor süreçte hastalarımızda bizi anlamasını ve yardımcı olmasını rica ediyoruz.. Sağlıklı günler dileriz.????

  3. Sivilce tedavisinin sonrasında kalan skar izleri için Dermapen işlemi yaptırdım, skarlarimda büyük oranda düzelme oldu, Çalışanların ilgi alakasindan çok memnun kaldım, Tüm ekibe teşekküler.

  4. !! Kesinlikle tam bir fiyasko !! Ben bu kadar basit bir yer görmedim. Çalışanlarının yüzü asık sanki biz diyoruz zorla çalışın diye. ! Funda hanım deseniz aynı şekilde. Hiçkimseye tavsiye etmiyorum, etmeyeceğim de işlerinde başarılı olmadıkları kadar konuşmaları da bi o kadar ters. Üzülerek 5 puan veriyorum sırf yorumum en üstte görünsün de herkes bilsin diye. Funda hanım ve çalışanları umarım okur bu yazımı.

  5. Doktor hanım oldukça etik bir kişiliğe sahip. Muayene sırasında sorduğum sorulara kar amacı gütmeden cevap vermesi oldukça hoşuma gitti. Genelde bu tarz yerlerde başka başka işlemler yaptırmanız gerektiği söylenir. Şunu da yaptırın bunu da yaptırın gibi. Yapacağı işlemlerin artısını da eksisini söyledi. İnsan kendini güvende hissediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir