Dr Hébert Et Dorval

4.7
(48)

Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1832 Sherbrooke St W 2nd Floor, Montreal – Quebec, Canada

Telefon : (514) 935-6616

Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal Yol Tarifi

Dr Hébert et Dorval - Botox injection et greffe capillaire / hair restoration Montreal

Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal Quebec, Canada ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1832 Sherbrooke St W 2nd Floor, Montreal – Quebec, Canada olan Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal, işletmesine (514) 935-6616 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Hébert Et Dorval Botox Injection Et Greffe Capillaire Hair Restoration Montreal sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 48

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Hébert Et Dorval Yorumları

  1. Deneyimimi sevdim! Sonuçlarımdan çok memnun kaldım, çok doğal. Süper güzel, çok temiz bir klinik ve personel için bir +! Nico enjektör en iyisi!!

  2. Yıllar boyunca başka enjektörler gördüm ama Dr. Dorval kadar rahat ve güvenli hissetmemiştim. İnanılmaz derecede nazik ve sabırlı olmasının yanı sıra, hassas, profesyonel ve son derece bilgili. Ve sonuçlar harika!!

  3. Son derece profesyonel bir ekip. Dr Dorval bir mücevherdir. Bilgilerinde sakin ve kesin. Tedavim mükemmel bir şekilde yapıldı. Kliniğe girdiğinizde iyi yönetildiğini açıkça görebilirsiniz çünkü insanlar birlikte çalışmaktan mutlu. Sizi nasıl rahatlatacağını bilen kaliteli hemşireler. Şiddetle tavsiye ettiğim harika bir deneyim.

Comments are closed.