Dr Özlem Ateş Clinic

2.5
(59)

Dr Özlem Ateş Clinic adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Altunizade, Mahir İz Cd. No:47, Üsküdar – İstanbul

Telefon : 0505 313 01 01

Dr Özlem Ateş Clinic Yol Tarifi

Dr. Özlem Ateş Clinic

Dr Özlem Ateş Clinic İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Altunizade, Mahir İz Cd. No:47, Üsküdar – İstanbul olan Dr Özlem Ateş Clinic, işletmesine 0505 313 01 01 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dr Özlem Ateş Clinic ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dr Özlem Ateş Clinic yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dr Özlem Ateş Clinic hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dr Özlem Ateş Clinic ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Dr Özlem Ateş Clinic ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dr Özlem Ateş Clinic için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dr Özlem Ateş Clinic bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dr Özlem Ateş Clinic sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 59

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr Özlem Ateş Clinic Yorumları

  1. Her gidişte aynı saate randevu verilerek insanların yığılmasından mı başlasam yoksa 2 defa gitmeme rağmen yaşadığım çirkinliklerden mi. Öncelikle lakayit bir firma bakkal dükkanı gibi neredeyse deftere isim yazacaklar. Girişteki çalışanların aşağıda işlem yapan kişilerle aralarından müthiş iletişim hele ki. İnsanlara davranışları her an herkese bağıracakmış gibi mutsuz enerjileri. Yanımda en son bir hanımefendi sadece Özlem hanım bizi odaya aldı ama hala gelmedi dedi diye kendisine şuan özlem hanım hastasının yanında gelecek diyerek neredeyse dövecek şekilde cevap verildikten sonra nereye geldiğimi şaşırdım ve son gidişim oldu. Paket almadığım için gerçekten şükrediyorum. 2.işlemimde lazer yapan kişi hem canımı aşırı yaktı ilkinden bile beterdi hem de bacağımda yanıklar oldu ve asla memnun kalmadım. Kesinlikle belki işi bilen 2 kişi falan vardır diye düşünüyorum. İşletemeyeceğiniz işletmeyi kurmayın lütfen insanların saçacak parası olmayabiliyor çünkü gerçekten zamanımızı ve paramızı verip gidiyoruz canımızın yandığıyla kalıyoruz. Bir de bacaklarımda ki yanıklarla. Ayrıca asla temizlik ve hijyen yok bir önceki kişinin sedyedeki örtüsüne düzeltip diğer kişiyi işleme alıyolar çünkü benden sonra sadece düzeltildi oradan biliyorum. 2.işlemimde yattığım koltuğun kolunda lazerden yanan tüyleri gördüğüm için de yaşadığıma şükrediyorum . He bir de tabi müşteriye hizmet verirken onun isteyine göre asla hareket etmeme durumu da var. Ben lazer yaptırmays gitmişim orada yatıyorum kapıdan çalışan bir bey geçiyor bende doğal olarak kapıyı kapatabilir misiniz diyorum ve işlemi yapan kişi bir sorun olmaz burada çalışanlsr geçiyor diye cevap verip kapıyı kapatmıyor. Ben bir kadınım ve orda vücuduma lazer yaptırıyorum bunları yazarken bile nasıl sakin kalabildiğime inanamıyorum. Size tek önerim kapısından dahi geçmeyin.

  2. Lazere gittim ve beni cayir cayır yaktılar sonrasinda bacaklarimda lekeler kaldı geçmiyor içerde seanslarim var ve geri iade istediğimde de yok KDV kesiliyor yok şu yok bu sizin lekelerle ilgili tedaviyi bile üstlenmeniz gerekirken bide benden ücret kesiyorsunuz o kadar düştünüz demek kesinlikle tavsiye etmiyorum sizi mağdur etmekten başka bişey yok burda ve mahkemede görüşürüz

  3. Yaklaşık 10 yıllı aşkın bir süredir hastasıyım lazer be botoks yaptıyorum sadece ben değil nerdeyse ailem. Ve yeğenlerimde hizmet alıyorlar. Özlem ateş inanılmaz güvenilir yaptığının arkasında duran iyi bir doktor ve işletmeci. Taşınmama rağmen kocaeliden Altunizade ye kadar gidiyorum çünkü hem tecrübesine hemde hemde güvenilirliğini biliyorum içim rahat bir şekilde tavsiye ediyorum sevgiler ????????????????

  4. Asla memnuniyetsiz bir insan değilim bu sebepten burada yapılmış tüm kötü yorumlara rağmen; “Genel olarak insanlarımız memnuniyetsiz bence biraz abartmışlardır ya” diyerek gittim. Maalesef gittim. Daha girişteki danışmada çalışan arkadaşın inanılmaz soğuk, itici üslup ve tavrından sonra keşke anında geri çıksaydım. Özlem hanım sanırım ucuz işçi çalıştırmak için kalitesiz ve deneyimsiz personel çalıştırmayı tercih ediyor. Neyse. Bence bir işletmenin hizmeti sadece danışmadaki çalışanla ölçülmemeli diye, o rezil tavırlara rağmen çıkmadım. Hani bazı işletmelerde parayı ödeyene kadar ilgi alaka harikadır ama parayı ödedikten sonra o ilgi alaka kesilir ya. Burası öyle de değil ???? Parayı verene kadar bile berbat bir ilgi alaka var o kadar sallanmıyorsunuz. Ki parayı verdikten sonrasını hiç yazmak dahi istemiyorum hayatımda gördüğüm en rezil işletme diyebilirim. Ben kapısından dönmediğim için çok çok çok aşırı pişmanım. Paranızla rezil olmak istiyorsanız tabi öneririm. Buradaki yapılan kötü yorumların hepsi kesinlikle doğru.

  5. Lütfen Özlem Ateş kliniğini tercih etmeyin arkadaşlar.Tam bir pişmalık. Çalışanları çok soğuk ve sizinle sürekli kavga eder gibi konuşuyorlar.Randevu saatinizde orda olsanız bile en az bir saat bekletiliyorsunuz.Ayriyetten ödemeleri önden alıyorlar ve 2 saat sistemlerine düşmesini bekliyorsunuz.Örneğin ödememi yapmama rağmen sisteme düşmedi diyerek beni 1buçuk saat beklettiler.Yukarı çıkıp olucak işmi yahu dediğimde Özlem hanım bana saygısızca bağırıp çağırdı.Baya saygısızlar ve işlerinide kötü yapıyorlar.Aklınız varsa gitmeyin!!!

Comments are closed.