Dr. Pınar Arat

4.2
(23)

Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, Alemdağ Yanyolu No:1 D:İş Merkezi No:12-10 Kat Daire:6, Ümraniye – İstanbul

Telefon : (0216) 443 06 66

Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat Yol Tarifi

Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, Alemdağ Yanyolu No:1 D:İş Merkezi No:12-10 Kat Daire:6, Ümraniye – İstanbul olan Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat, işletmesine (0216) 443 06 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cildiye Deri Hastalıkları Dermatoloji Lazer Epilasyon Dr Pınar Arat sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr. Pınar Arat Yorumları

  1. Pınar hanım ilgili ve çok tatlı bir doktor.Guven verdiği için tedavi sürecime de çok iyi bir şekilde başladık.Simdiden kendisine teşekkür ederim.Çalisanlarıda çok yardımcı oluyorlar.Tedavi sürecim boyunca buradan bildirim yapacağım.Ben aklınıza gelebilecek en iyi denilen cildiyecileri dahi gezdim.Ama Pınar Hanımın verdiği ilaçları tonikleri vs. ilkd kullanıyorum öyle bilindik tedaviler uygulayıp sadece para almak için bu işi yapan birisi değil.Bu yüzden çözüm alamayan kişilere önerim pınar pınar hanım olur herkese sağlıklı günler dilerim ????????????

  2. Doktor Pınar hanım’a yüzümde ki sivilcelerin tedavisi için başvurdum ve uygulanan tedaviden çok memnun kaldım kısa süre içinde cevap aldım. Cihazla tedavi uyguladı bana hiç bir yan etki görmedim. Çok memnunum, teşekkür ediyorum????

  3. Cilt bakımı başta olmak üzere başkaca cilt problemleri için gittiğim klinikten çok memnun kaldım. Tüm sorularıma eksiksiz şekilde cevap verip çok yakından ilgi gösterdiler. Aynı zamanda çalışanların hepsi güleryüzlü ve işlerini titizlikle yapmaktalar. Bu sebeple doktor hanıma ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Her gidenin memnun kalacağı bir klinik, kesinlikle tavsiye ederim.

Bir cevap yazın