Dr. Selin Tecimer Dermatoloji

4.4
(35)

Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şht. Rafet Karacan Blv. Ahmet Ergüneş Sk. No:21 Daire:13-14 Altun İş Merkezi Kat.3 D: 13-14 REAL AVM otoparkı, İzmit – Kocaeli

Telefon : (0262) 323 01 41

Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar Yol Tarifi

Uzman Dr. Selin Tecimer Dermatoloji, Cildiye, Lazer Tedavileri, Estetik Uygulamalar

Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şht. Rafet Karacan Blv. Ahmet Ergüneş Sk. No:21 Daire:13-14 Altun İş Merkezi Kat.3 D: 13-14 REAL AVM otoparkı, İzmit – Kocaeli olan Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar, işletmesine (0262) 323 01 41 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Uzman Dr Selin Tecimer Dermatoloji Cildiye Lazer Tedavileri Estetik Uygulamalar sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dr. Selin Tecimer Dermatoloji Yorumları

  1. Hizmet sıfır. İlk kez görüşme randevusu için gittiğimde 20 dk hiç bir açıklama yapılmadan bekletildim. Benden sonra gelen 2 kişiye öncelik verildi. Yeni hasta edniminden ziyade eski hastalarına önem verilen bir yer. Hiç bir şekilde size önem vermiyorlar. Hele ki ilk defa gittiyseniz. Ben hiç memnun kalmadım asla da gitmem . Hiç tavsiye etmiyorum.

  2. Estetik,güzellik,tecrübe,kalite,samimiyet,uzmanlığın buluşma noktası!Çalısanlar ilgili guler yüzlü, klinik mükemmel,tertemiz (filtre kahveler şahane)Güzel ve sağlıklı bir cilt görünümüne sahip olmak için en güzel yer

  3. Selin Hanım ve ekibine ( özellikle işlemimi gerçekleştiren Gülperi Hanıma) ; güler yüzlü, ilgili ve profesyonelce iş yapmalarından ötürü sonsuz teşekkürler.. İyi ki varsınız

  4. Kendisi alanında çok iyi olmasının yanında hastanın imkanlarıni da göz önünde bulunarak ürün ve tedavi önerisinde bulunması, sorulan tüm sorulara öğrenilmek istenenden daha ayrıntılı öğretici cevaplar vermesi, kazanç için hastanın aklına hiçbir işlemi sokmaya çalışmaması benim Selin hocaya tam güven hissetmemi sağladı.Leke tedavisi için gidiyorum ama aklimda ne var ne yok her konuda sorularım sabırla cevaplanıyor, çok teşekkür ederim.

  5. Cildime derman olmustur, sifa olmustur, nokta. Ha ben yine de gitmeye devam ediyorum tabii…

Comments are closed.