Duruten Estetik

3.5
(55)

Duruten Estetik &güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mimar Sinan, Atatürk Blv 46 D, Haliliye – Şanlıurfa

Telefon : 0541 385 06 99

Duruten Estetik &güzellik Merkezi Yol Tarifi

Duruten Estetik &güzellik Merkezi Şanlıurfa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mimar Sinan, Atatürk Blv 46 D, Haliliye – Şanlıurfa olan Duruten Estetik &güzellik Merkezi, işletmesine 0541 385 06 99 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Duruten Estetik &güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Duruten Estetik &güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Duruten Estetik &güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Duruten Estetik &güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Duruten Estetik &güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Duruten Estetik &güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Duruten Estetik &güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Duruten Estetik &güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 55

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Duruten Estetik Yorumları

  1. Kesinlikle berbat bir kurum verdikleri söyledikleri şeyleri asla yerine getirmiyorlar ,bütün o büyük büyük konuşmaları parayı ödeyene kadar rezalet bir yer bir yıldızı bile hak etmiyorsunuz

  2. Berbat bir kurum kesinlikle paranıza yazık. Bir önceki kurumun tüm müşterilerini devraldığı söylemişlerdi ama 1 seans sonra artık yapmıyoruz dediler. Daha 6 seansım olmasına rağmen yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Asla güvenmeyin.

  3. ONCA SEANS İŞLEM YAPIP SONUÇ ALAMIYORSUNUZ.BEN VE ARKADAŞIMI MAĞDUR ETTİLER LAZELERİ İŞE YARAMIYOR ÇÜNKÜ IPL DENİLEN BİR FOTO EPİLASYON İŞLEMİYMİŞ UZMAN OLDUKLARINI BİLE DÜŞÜNMÜYORUM HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.

Bir cevap yazın