Ease Medspa

4.6
(111)

Ease Medspa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 133 E 54th St #203A, New York – USA

Telefon : (212) 625-8966

Ease Medspa Yol Tarifi

Ease Medspa

Ease Medspa USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 133 E 54th St #203A, New York – USA olan Ease Medspa, işletmesine (212) 625-8966 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ease Medspa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ease Medspa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ease Medspa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ease Medspa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Ease Medspa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ease Medspa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ease Medspa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ease Medspa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 111

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ease Medspa Yorumları

  1. Bugün lazer tedavisi için kolaylıkla Med spa ile üçüncü randevum. Buradaki hanımlar çok güzel ve verimli. Randevum sırasında asla beklemek zorunda kalmıyorum ve tüm süreci anlatıyorlar. Bunlara ek olarak. Tedaviler etkilidir. Dizlerimde ve koltuk altlarımda daha az tüy görüyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Şehirde birkaç yere gittim ve sonuç ve fiyat açısından bu benim favorim!

  2. Lazer epilasyon için harika bir yer! Ben koyu sarıyım, bu yüzden vücut tüylerim o kadar koyu değil ve bu lazer benim için çok iyi çalıştı, birkaç seanstan sonra tüylerde büyük bir azalma gördüm. Özellikle daha önce diğer lazerlerin işe yaramadığı sarışınlar için şiddetle tavsiye edilir (ki bu benim başıma geldi). Ön bürodaki güzel resepsiyonist ve sizi iyi hissettiren ve memnuniyetle karşılayan teknisyenler. Teşekkür ederim!

  3. I don’t leave reviews often, but this place is worth it. It’s clean and welcoming, with drinks and snacks in the waiting room (but you rarely ever wait and if so it’s not long at all!). The laser treatments definitely work. I only have one more session left and the hair consistently hasn’t been growing back. Most importantly, the staff is amazing. Super friendly, knowledgeable, and attentive. I highly recommend Mallory for laser services and will be trying a facial with her next! Plus I just bought another laser treatment for another area today because of my satisfaction. 5/5

  4. Thelma tedavilerimi benim için yaptı ve harikaydı! Gerçekten kalın saçlarım vardı ama şimdi zar zor oradalar. Ayrıca bakım sonrası için bana iyi ipuçları verdi. Resepsiyonist de süper tatlıydı. Genel olarak harika servis! Ben tavsiye ederim

Comments are closed.