Edissa Estetik & Güzellik Salonu

3
(35)

Edissa Estetik & Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Şeyh Mahallesi,48000 Menteşe/Muğla, Türkiye, Menteşe – Muğla

Telefon : (0252) 212 52 51

Edissa Estetik & Güzellik Salonu Yol Tarifi

Edissa Estetik & Güzellik Salonu

Edissa Estetik & Güzellik Salonu Muğla ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Şeyh Mahallesi,48000 Menteşe/Muğla, Türkiye, Menteşe – Muğla olan Edissa Estetik & Güzellik Salonu, işletmesine (0252) 212 52 51 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Edissa Estetik & Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Edissa Estetik & Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Edissa Estetik & Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Edissa Estetik & Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Edissa Estetik & Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Edissa Estetik & Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Edissa Estetik & Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Edissa Estetik & Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 35

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Edissa Estetik & Güzellik Salonu Yorumları

  1. Tavsiye üzerine geçen yıl lazere başladım.12ay hizmet karşılığı ve yüzde 85 bitiş garantisiyle sözleşmeyi imzaladım.Ödemeyi peşin yaptım. Bana 7 8 seansta biter dediler başlarken. Şuanda 12 seansı tamamladım.Ara ara dökülmeler oldu ama hepsi yeniden çıktı. Yani hiçbir işe yaramadı. Ayrıca çalısanlar sık sık değişiyor. Öyleki her seansa başka biri giriyor. Buda ayrı bir sorun. Zamanım da param da boşa gitti. Kendileriyle de bu sorunu görüştüğümde biz size 12 ay hizmet verdik mi verdik diyorlar. Yani sonuca bakmıyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  2. Çalışanların güler yüzlülüğü sayesinde daha az acı hızlı işlem. Memnun kaldım. İyi ki tercih etmişim. Tavsiye ederim. Gerek fiyat gerek hizmet kalitesi beş numara beş yıldız,❣️

  3. Çok beğeniyorum 2 haftada bir cilt bakımına gidiyorum dün lifting yaptırdım harika İstanbul’da da yaptırmıştım çok kötüydü burası çok güzel yaptı Güler yüz samimiyet harika tüylerim 4. Seansta döküldü çok nadir çıkıyor g5 e başladım 2. Haftaya gitmeme rağmen incelme var

  4. Çok Harika Güler yüzlü sevecen çalışanlarıyla tam bir aile ortamı❤️

  5. Hijyene dikkat edilmiyor ve kirpik lifting yaptirdim hic yaptirmamis gibi bir daha asla..

Comments are closed.