Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi

1.7
(32)

Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Çark Cad. No:49 D:7, Adapazarı – Sakarya

Telefon : (0264) 279 15 21

Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi Yol Tarifi

Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi

Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi Sakarya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Çark Cad. No:49 D:7, Adapazarı – Sakarya olan Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi, işletmesine (0264) 279 15 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.7 / 5. Toplam Oy : 32

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elenora Estetik Ve Guzellik Merkezi Yorumları

  1. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bana bitiş garanti verdiler Bi ilgi Bi alaka sormayın gitsin. Ama satana kadar. Vücudumda kıl dokukecegine eksine daha da arttı. Ve bunu kabul etmiyorlar bile. Oysa araştırdım tuğ olmayan yere lazer uygulaması olduğunda kıl çıkarıyor muş. 15 gün hastahane de yatmak durumunda kaldım ve o ay randevum a gitmedim. Doğal olarak gelmek zorundasınız dediler. Gelemiyecegimi izah ettim. O zman parayı getirin dediler. Gelemeyecegimi ne kadar da anlatmaya çalışsam problem yaşadım. Başkasıyla gönderin diye beni zorladılar aksi durumda avukata vereceklermiş. Gidin nere verirseniz verin dedim olacak şey değil. Şuan 12 ay oldu bıraktım ve ağda ya devam ediyorum hiç dökülme olmadı. Allah yedirmesin. Müşteri memnuniyeti sıfır.

  2. kesinlikle tavsiye etmiyorum. sakın ama sakın paranızı kaptırmayın. bir işletme her anlamda mı kötü olur. size davranış şekilleri cok kötü ama sözleşme yaparken öyle değil nedense!!!!! bitiş garantili diye başladım 3 sene olacak nerdeyse hala tüylerimde azalma yok. kullandıkları makineler cok kötü ve size geçici çözüm sunuyor. personel çok ilgisiz ve size kibar davranmıyor. randevu almak istiyorsunuz size 2 ay sonraya randevu veriyorlar. önüne gelene sözleşme yaptırıyorsan bunun planlamasını da yapmak zorundasın. ayrıca hiç hijyenik değil sizinle çalıştıkları aletleri peçete ile silip sonraki müşteride uyguluyorlar. zaten her gittiğimde farklı bir estetisyen oluyor sürekli bir çalışan değişikliği var ve birinin size söylediği bir şeyi diğer seansıma geldiğimde başka bir estestisyen tersliyor. içeride sürekli bir yüksek sesli müzik çalışanların kalitesi düşük merdiven altı bir yer adeta. dediğim gibi üç kuruş fazla verin adam gibi bir yere gidin ben gittim cok pişmanım keşke paramı geri alabilsem.

  3. 1 sene gittim.Merdiven altı gibi bir yer adeta.her seansa farklı kisiler giriyor.Yoldan cevirdikleri birini al sen lazer yap diyorlar ve eline aleti tutusturuyorlar.0 profesyonellik.0 hizmet.0 sonuc.coronadan dolayi 2 ay gitmedim.Hicbir müdehalede bulunmadigim halde döküldü sandıgim yerler bile çatır ćatır geri cikti.Hala arayıp kimse açıldık diye çağırmadı.Kaldiki zaten gitmem artik 1 sene çöpe gitti.Herkesin farkli farkli konustugu, makinadan makinaya sokuldugunuz,her seansa bilgisiz farkli kisilerin girecegi ve 1 sene aksatmadan gittiginiz halde 1 tane bile kılınızın dökülmedigi,merdiven altının alâsi bir yer arıyorsanız,Benim param ve zamanım çok ben boşa harcamak istiyorum diyorsanız sizin icin çok eglenceli olacaktır.Gidin paranizi ve zamaninizi hunharca harcayarak eğlenin????????

  4. Merdiven altı bir yer. Para resmen boşuna gitti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  5. Anlaşmalı mühürlü belge verdiğiniz halde seans yapmadınız, müşteriye karşı son derece küstah kötü niyetli saygısız tavırlarınızda üzerine eklenince sizi savcılık başta olmak üzere tüm resmi makamlara ve tüketici heyetlerine şikayet etmeye başlıyorum.. Avukatım dosyaları hazırlıyor.. İnsan dolandırmak neymiş göreceksiniz .

Comments are closed.

Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi

3.7
(6)

Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Dinçer, 8 Eylül Cd. No:46 D:Kat:1 Daire:1-2, Yunusemre – Manisa

Telefon : (0236) 227 07 70

Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Elenora Estetik ve Güzellik Merkezi

Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi Manisa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Dinçer, 8 Eylül Cd. No:46 D:Kat:1 Daire:1-2, Yunusemre – Manisa olan Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi, işletmesine (0236) 227 07 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elenora Estetik Ve Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.