Eli̇f Bayan Hairdresser

4.5
(106)

Eli̇f Bayan Hairdresser adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yenişehir, Arda Sk. No:2, İzmit – Kocaeli

Telefon : 0551 050 77 10

Eli̇f Bayan Hairdresser Yol Tarifi

ELİF BAYAN HAIRDRESSER

Eli̇f Bayan Hairdresser Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yenişehir, Arda Sk. No:2, İzmit – Kocaeli olan Eli̇f Bayan Hairdresser, işletmesine 0551 050 77 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eli̇f Bayan Hairdresser ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eli̇f Bayan Hairdresser yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eli̇f Bayan Hairdresser hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eli̇f Bayan Hairdresser ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Eli̇f Bayan Hairdresser ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eli̇f Bayan Hairdresser için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eli̇f Bayan Hairdresser bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eli̇f Bayan Hairdresser sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 106

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Eli̇f Bayan Hairdresser Yorumları

  1. Gerçekten saçımı katletti, katlı kesim istedim düz ama yamuk yumuk kesim yaptı. Yetmedi katlı kahlüllerimi usturayla tek hamlede kesti, kısacık kaldı kahlüllerim. Şaka gibi Bi müessese ama gülen siz olmuyorsunuz! Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  2. Bir bayanın A dan Z ye bütün sıkıntılarını gideren. Yanında güleryüz, sabır ve hijyeninde barındırdığı ikinci eviniz olabilecek bir kuaför. 10 yıldır göstermiş oldukları ilgi ve alakaları için elif hn ve personeline sonsuz teşekkürler.

  3. İnternetteki yorumlara bakarak bu salona geldim ve cok memnun kaldim. Tekrar gitmeyi dusunuyorum.

  4. Düz saç kesimi için gittim arkası kısa önlere doğru uzun yapalım dedi tamam dedim yamuk kesti eve geldim tekrar gittim düzelttirmeye düzeltmeye çalıştı. Çıkarken tekrar bir yamukluk fark ederseniz gelebilirsiniz dedi. Hem modeli kesmeyi kendisi teklif etti hem de beceremedi heralde bende denemek istedi. Evime yakın diye gittim pişman oldum.

Comments are closed.