Eliza Facialist

4.5
(42)

Eliza Facialist adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 15 Rockstone Pl, Southampton – United Kingdom

Telefon : 07786 233053

Eliza Facialist Yol Tarifi

Eliza Facialist

Eliza Facialist United Kingdom ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 15 Rockstone Pl, Southampton – United Kingdom olan Eliza Facialist, işletmesine 07786 233053 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eliza Facialist ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eliza Facialist yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eliza Facialist hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eliza Facialist ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Eliza Facialist ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eliza Facialist için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eliza Facialist bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eliza Facialist sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 42

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Eliza Facialist Yorumları

  1. Hizmetten ve sonuçlardan çok memnun. Eliza, prosedürleri ayrıntılı olarak açıklamak için zaman ayırdı ve beklentilerimin elde edilebileceklerle aynı doğrultuda olmasını sağladı. Sonuçlardan çok memnunum – kendime biraz zaman ve para kazandırmak için bunu yıllar önce yapmalıydım! kesinlikle tavsiye ederim!

  2. I have just had a total of 11 sessions with Eliza for laser hair removal on my legs, bikini area and under arms and am so happy and impressed with the results. My hair type is quite thick and dark and I have very fair skin so I was intrigued to see how effective this procedure would be but it has worked so well. We started off with 8 sessions and then I had an additional 3. Eliza was kind enough to pause my appointments for 10 months as I ended up having a baby during the course of the treatment. Eliza is professional and ensures you are comfortable to throughout the sessions. I am very pleased I chose her and for me it has been well worth it.

  3. Burada saatlerce oturup hizmetlerinin ne kadar inanılmaz olduğu konusunda çılgına dönebilirim. Şu anda lazer epilasyondan geçiyorum ve ne kadar mutlu ve harika hissettiğimi ifade edemiyorum. Rezervasyon kolaylığı, inanılmaz başucu tarzı, Eliza Facialist ile ilgili her şey sadece birinci sınıf. Her gün bikini giyiyorum ve lazer epilasyon hizmetinin ne kadar harika olduğu için hiçbir şey düşünmek zorunda kalmıyorum! Onu herkese içtenlikle tavsiye ederim!!

    Böyle harika bir iş için çok teşekkür ederim! Muhteşem sonuçlar için geri gelmeye devam etmek için sabırsızlanıyorum ❤️

  4. Şiddetle tavsiye edilir. Eliza, bilgili ve profesyonel. Beni daha kısa bir tedavi sürecine sokup daha sonra uzatmak yerine, en iyi sonuçları elde etmek için neye ihtiyaç duyulacağı hakkında en baştan doğrudan. Kilitlenmeden önce sadece bir tedavi görmüş olan Eliza, orijinal fiyatı onurlandırmak için (son derece savunmasız biriyle yaşamaktan dolayı) tedavilere yeniden başlamak uzun zaman aldığında da çok anlayışlıydı. Sonuçlardan çok memnunum, bu yüzden şimdi daha fazla alanı tedavi etmeye başladım.

Comments are closed.