Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy

3.2
(91)

Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ümit, 2494/3. Sk. No:3, Çankaya – Ankara

Telefon : (0312) 235 78 80

Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy Yol Tarifi

Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ümit, 2494/3. Sk. No:3, Çankaya – Ankara olan Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy, işletmesine (0312) 235 78 80 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 91

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Elmas Lazer Poliklinik Ümitköy Yorumları

  1. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Müşteriye ihtiyacı olmayan bir işletme. İnsan dinlemeyi dahi bilmiyorlar.Bilgi almak için gittim azarlar şekilde konuşuluyor. İğneli epilasyon yaptırdım kaç ay geçmesine rağmen hep izleri kaldı. Asla memnun kalmadım.

  2. Eşim bu kasaba gitmişti, KASAP diyorum poliklinik ile yakından alakası yok. İyi yorumların hepsi para ile alınmış sahte yorumlar. Firma beş para etmez, kasaba gitseniz daha iyi muamele görürsünüz.

    Adamlar zorba, alikıran baş kesen, konuşmayı bilmeyen arka mahalle tipleri. İnsanlıkla yakından alakalrı yok, zaten bir işletme falan değiller.

    UZAK DURUN !!!

  3. Hic memnun kalmadim. Lazer epilasyona gittim 12 seans. Bir elemanin yaptigi isin kalitesiyle diger elemanin yaptigi birbirini tutmuyor. Iyi yapanla yaptirmak istiyorsunuz, 15dkya sira gelir diyorlar, 1saatte sira gelmiyor, ayrica pahali…

  4. İlk lazer deneyimim için burayı tercih ettim ve yıllarca buraya geldim. Esmerim, bana buz lazer yapılması gerekildiğini ben bile biliyorum. Poliklinik olmasına güvenmeyin,kimsenin birşey bildiği yok. Normal lazerle atış yapıldı hep ve yanmalarım da oldu. Kadroda sadece Nazmiye Hanımı gerçekten önerebilirim. Ayrıca fiyatlar piyasanın çok üstünde. Hatta ilk gittiğimde nemlendiricileri de satın almanın mecburi olduğunu ve bunlar dışında birşey kullanmanın yasak olduğunu söylediler. Burdan bile nasıl paraya odaklı olduklarını anlayabilirsiniz. Yine oranın yakınlarında bir yere gidiyorum ve aradaki kalite ve fiyat farkını açıkça görebiliyorum artık.

  5. Maalesef çok memnun kalmadık 6 seans gittik lazer için sürekli sıra beklemeniz gerekiyor randevu saati diye bır şey var ama vaktinde gelseniz bile en az 30 dk sıra bekliyorsunuz her çalışan aynı özenle lazer işlemi yapmıyor devam etmem gerekiyor lazere fakat farklı bir kurum araştırmasi yapacağım artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir