Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir

4.7
(86)

Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Başak, Başakşehir 5. Etap, Yeşilvadi Cd. No:1, Başakşehir – İstanbul

Telefon : (0212) 487 30 20

Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir Yol Tarifi

Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Başak, Başakşehir 5. Etap, Yeşilvadi Cd. No:1, Başakşehir – İstanbul olan Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir, işletmesine (0212) 487 30 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 86

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Emel Acar Güzellik Merkezi & Kuaför Salonu Başakşehir Yorumları

  1. Temiz, Güler yüzlü ve etkili hizmetleri için teşekkür ediyorum. 3. Seansım bitti ve Erkek epilasyon da bu kadar hızlı ve kaliteli sonuçları görmek güzel, mutlu edici benim için. Bundan sonraki kalıcı tercih noktam 🙂

  2. Protez tırnak konusunda son derece yenilikçi , başarılı, hizmet konusunda profesyonelce hareket eden ve kesinlikle müşteri memnuniyetine önem veren bir mekan. Tavsiye edilir.

    Sevgili Emel Hn hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim 🙂

  3. Makyajı 5 para etmez. 900 lira para verdik. Makyaj öğlene hiç oldu. Başka bir yerde tekrar yaptırdık sıfırdan. Çok da ucuza çok daha güzelini yaptılar. Şunu öğrenmiş olduk ki, bazı yerler sadece bulunduğu ilçeden kaynaklı pahalı. İşi iyi yaptıkları için değil. Tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın