Entourage Medical Esthetic Solutions Sa

4.4
(46)

Entourage Medical Esthetic Solutions Sa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Av. de la Gare 39a, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 552 60 00

Entourage Medical Esthetic Solutions Sa Yol Tarifi

ENTOURAGE Medical Esthetic Solutions SA

Entourage Medical Esthetic Solutions Sa Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Av. de la Gare 39a, Lausanne – Switzerland olan Entourage Medical Esthetic Solutions Sa, işletmesine 021 552 60 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Entourage Medical Esthetic Solutions Sa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Entourage Medical Esthetic Solutions Sa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Entourage Medical Esthetic Solutions Sa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Entourage Medical Esthetic Solutions Sa ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Entourage Medical Esthetic Solutions Sa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Entourage Medical Esthetic Solutions Sa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Entourage Medical Esthetic Solutions Sa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Entourage Medical Esthetic Solutions Sa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.4 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Entourage Medical Esthetic Solutions Sa Yorumları

  1. Burası birinci sınıf. Muhteşem her şeyi ile güzel bir alan – tamamlayıcı kahve, su ve çevre. Personel her zaman neşeli geliyor ve hatta hafta sonu e-postayla yanıt veriyor. Sevimli resepsiyonist Katia, beni rezerve ettirmek için iki iptal konusunda beni uyarmak için aradı. Doktor son derece profesyonel. Çok çok pahalı ama ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Bana göre her kuruşuna değer

  2. Dr. Cerrano ile tedavi olmaya geldim, çok endişeliydim ama bu açıklamalar, profesyonellik ve beceriler sayesinde başladım ve sonucum mükemmel. Bilgi birikimine ve personelinden mükemmel bir karşılamaya sahip bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum.

Comments are closed.