Epilationspraxis Alakustekin

5
(34)

Epilationspraxis Alakustekin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Seeriederstraße 18B, München – Germany

Telefon : 089 74068893

Epilationspraxis Alakustekin Yol Tarifi

Epilationspraxis Alakustekin

Epilationspraxis Alakustekin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Seeriederstraße 18B, München – Germany olan Epilationspraxis Alakustekin, işletmesine 089 74068893 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epilationspraxis Alakustekin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epilationspraxis Alakustekin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epilationspraxis Alakustekin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epilationspraxis Alakustekin ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epilationspraxis Alakustekin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epilationspraxis Alakustekin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epilationspraxis Alakustekin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epilationspraxis Alakustekin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 34

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epilationspraxis Alakustekin Yorumları

  1. Şiddetle tavsiye edilir! Bayan Alakustekin profesyonel, dikkatli ve çok hijyenik bir şekilde çalışıyor. Her zaman iyi bir ruh hali içinde, çok arkadaş canlısı ve iyi konuşabiliyorsunuz. Atmosfer çok hoş ve iyi hissediyorum. Sadece birkaç seanstan sonra bir etki görülebilir.

  2. İşini çok iyi yapan çok hoş bir insan ve özellikle de arkasındaki insanlar unutmuyor. Çok hoş biri. Neredeyse acının olduğunu unutuyorsun. Tavsiye edebilir mi, böyle insanlardan daha fazlası olmalı. ❤️????

  3. Çok yetenekli, profesyonel ve çok güzel. Bunu çok iyi yapıyor ve müşteri isteklerine cevap veriyor. Tarihlere gelince, mümkün olan her şeyi dener. Onunla birkaç seanstan sonra saçın gerçekten uzaklaştığını göreceksiniz ve bu bizim hedefimiz! Selamlar Sven

  4. Bayan Alakustekin çok yetkin ve ihtiyatlıdır – hastalarının gerçekçi olmayan veya aceleci dileklerinin dikkatini dağıtmasına izin vermez, ancak hastasını uzun vadede doğru olan yola yönlendirir – ve uzun vadeli optimal bir sonuç elde etmek istersiniz. Tedavi gördüğümü ve mümkün olan en iyi şekilde bakıldığımı hissediyorum.

  5. Yeşim, işini mükemmel yapan, süper sevgi dolu, çok hassas bir terapist. Beni çok rahatsız eden ve geleneksel girişimler sayesinde artık sürekli sarı olmayan, her gün alınması gereken koyu renkli kıllara dönüşen sarı sakal yüzünden geldim. Tedavinin bu kadar işe yarayacağını düşünmemiştim. 2 yıldır ara sıra geri dönüyorum ve sonuçtan çok daha fazla heyecan duyuyorum. Herhangi bir şekil, renk ve sakal türü üzerinde çalışır.
    Yıllar boyunca beni “dürttüğün” için teşekkür ederim sevgili Yeşim! Seni bulduğum için mutluyum!

Comments are closed.