Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi

4.5
(23)

Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Sultan Çiftliği Mah No 30 Sokak No: 2 kat: 5, Sultangazi – İstanbul

Telefon : 0555 059 30 34

Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi Yol Tarifi

Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Sultan Çiftliği Mah No 30 Sokak No: 2 kat: 5, Sultangazi – İstanbul olan Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi, işletmesine 0555 059 30 34 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Epipia Güzellik Ve Estetik Merkezi Yorumları

 1. Epi Pia ile artık aile gibiyiz. Mağdur olmamız için , 8 de bile salonu açıyorlar. İlgileri bilgileri çok güzel. Personel sürekli değişmiyor. 1 senedir aynı kişiler orda. Teşekkür ediyorum başta Merve hanıma , sonra Asuman hanıma.

 2. Öncelikle görüşmeye gittim. Sonra bir bayan beni odaya aldı. Bu arada Sultangazi deki olan bütün salonlardan fiyat ve Bilgi almış birisi olarak yazıyorum.
  Sonra bir bayan yaklaşık 43 dakika boyunca eğitim verir gibi bir dakika nefes almadan açıklama yaptı.
  Şurası biter burası bitmez. Burası geç biter. Çok şaşırdım. Çünkü hemen hemen heryer , oturur oturmaz %100 – % 90 bitme garantisi veriyor. Paradan bahsediyor. Sizi müşterileri yapmak için 40 takla atılıyorlar.
  Çok nazik ve kibar ses tonuyla herşeyi detaylıca dinledim.
  Ve kendimi kandırılmış gibi hissettim. Öbür sayfalara da yazıcam. Gerçekten evet oradaki bayan doğru söylüyor. Senin kolunda %40 tüy varsa eğer, bunu nasıl %90 bitirebilirler diyor. Mantıklı.
  Sonra bende araştırdım. Epilasyon hangi bölgeleri bitirmiyor diye ve bayanın dediklerinin hepsi doğru çıktı. Bana doğruyu söyleyip kandırmadığınız için size çok teşekkür ediyorum. Yüz bölgesine asla epilasyon yapılmaması gerektiğini söylediğiniz için size minnettarım.

 3. Merve hanıma çoooooooo teşekkür ederim. Cilt bakımını kesinlikle Merve hanıma yaptırın. Mükemmel yapıyor. Müzikte açıyor . Çok güzel temizliyor. Hafif relax müzikler eşliğinde ❤️❤️❤️❤️

 4. İğneli epilasyon için görüşmeye gittim ayakta bilgi verdiler biraz hayal kırıklığına uğradım
  Öngörüşme için randevusuz gitmeyin sonrasında randevu oluşturdular görüşme için gitmedim
  Randevusuz görüşme yapılmıyor ise söylemeleri gerekirdi

Bir cevap yazın