Erlamer

3.1
(9)

Erlamer adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Harbiye Mah. Vali Konağı Cad. Ana Apt. Nişantaşı No:32, D:5, Şişli – İstanbul

Telefon : (0212) 234 81 08

Erlamer Yol Tarifi

Erlamer

Erlamer İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Harbiye Mah. Vali Konağı Cad. Ana Apt. Nişantaşı No:32, D:5, Şişli – İstanbul olan Erlamer, işletmesine (0212) 234 81 08 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erlamer ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erlamer yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erlamer hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erlamer ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Erlamer ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erlamer için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erlamer bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erlamer sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.1 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Erlamer Yorumları

  1. SADECE GÖZENEK BAKIMI İÇİN GİTMİŞTİM. ERLAMER NİŞANTAŞI GÜZELLİK MERKEZİ GÜZELLİĞİNİZİ VE İŞİNİZİ ELİNİZDEN ALMAK İÇİN BEKLİYOR.OYSA SADECE ÇOK DÜZGÜN OLAN CİLDİMİN GÖZENEKLERİ İÇİN BAKIMA GİTMİŞTİM. SADECE GÖZENEK BAKIMI İÇİN, LAKİN BENİM YÜZÜMÜN LAZERDEN YANMASIMI KALMADI, EKSİK BİLGİ VERMELERİNE VE GÜVEN SAĞLAMALARINA KARŞI EVRAK İMZALATMADIKLARI HALDE İŞYERİME 8 GÜN GİDEMEDİM İÇİN MÜDÜRLERİME “ O BU DURUMUN BÖYLE OLACAĞINI BİLİYORDU; SONUÇLARINI BİLE BİLE BU İŞLEMİ YAPTIRDI VE EVRAK İMZALADI ŞEKLİNDE YALAN Bİ BEYANLA BENİ İŞYERİMLE KARŞI KARŞIYA GETİRDİLERİMİ KALMADI… TÜM YÜZÜM YAKLAŞIK OLARAK 1 CM ARALIKLI OLARAK NET BİR ŞEKİLDE LAZER YANIĞI OLDU, TÜM YÜZ ŞİŞTİ VE BEN İŞE GİDEBİLMEYİ BIRAKIN EVDE YÜZÜMÜN BİR KASINI BİLE OYNATAMADAN GÜNLERCE KALDIM.DURUMUMU ONLARA TELEFONDA ANLATTIĞIMDA BUNUN GEÇİÇİ BİRŞEY OLDUĞUNU SADECE NEMLENDİRİCİ SÜRMEMİ VE EN AZ 1 HAFTA BEKLEMEMİ SÖYLEDİLER .OYSA İŞLEM ÖNCESİNDE SADECE BİRKAÇ TANE NOKTA GİBİ LEKE OLABİLECEĞİ BAŞKA HERHANGİ BİŞEY OLMAYACAĞINI VE SOSYAL HAYATIMIN HEMEN VE HİÇ ETKİLENMEDEN DEVAM EDECEĞİ SÖYLENMİŞTİ.NEYSEKİ GERÇEK DOKTORLAR VARDA YÜZÜM ESKİ HALİNE GELDİ. YER VE MEKAN ALDATICI OLABİLİR KANITI BENİM YAŞADIKLARIM.LÜTFEN GÜZELLİĞİNİZİ YALANCI VE İŞİ BİLMEYEN İŞLETMECİKLERE BIRAKMAYIN.GÜZEL OLANI MAHVEDİYORLAR.TECRÜBE İLE DENENMİŞTİR.
    ERLAMER NİŞANTAŞI GÜZELLİK MERKEZİ GÜZELLİĞİNİZİ VE İŞİNİZİ ELİNİZDEN ALMAK İÇİN BEKLİYOR .

  2. İçeriye girdiğimizde sizi çok güzel karşılıyorlar. Yıllarca cilt tedavim için denemediğim ve görüşmediğim doktor kalmadı fakat tavsiye üzerine Erlamer Erçin Özüntürk hoca ile tanıştım. Kendisi aşırı tatlı ve bilgi dehası. Kesinlikle özellikle cilt tedavi konularında net çözüm alabilirsiniz.

  3. Erçin Bey’in tecrübesi ve işinin ehilliğinin yanı sıra Güler yüzü , muhteşem sohbeti için ayrıca teşekkür ederim . Tüm ekip Güler yüzlü

Comments are closed.