Erva Güzellik Merkezi

4.6
(9)

Erva Güzellik Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 25 Aralık, Hamdi Kutlar Cd. No:144, Şahinbey – Gaziantep

Telefon : (0342) 211 99 22

Erva Güzellik Merkezi Yol Tarifi

Erva Güzellik Merkezi Gaziantep ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 25 Aralık, Hamdi Kutlar Cd. No:144, Şahinbey – Gaziantep olan Erva Güzellik Merkezi, işletmesine (0342) 211 99 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erva Güzellik Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Erva Güzellik Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Erva Güzellik Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Erva Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Erva Güzellik Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Erva Güzellik Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Erva Güzellik Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Erva Güzellik Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 9

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Erva Güzellik Merkezi Yorumları

  1. Geçmek bilmeyen lekelerim için bu güzellik merkezine başvurdum ve tedavime uygun olarak dermapen işlemini yaptırmam gerektiğini söylediler ilk başta tedirginlik duymama rağmen Tuğba hanım beni ikna etti paket olarak satın aldım ve uygulamayı yaptırdım çok memnun kaldım lekelerimin çoğu gitti ve yüzümde bir aydınlanma ve canlanma oldu çok memnun kaldım gerek ilgileri olsun gerek yönlendirmeleri olsun her şeyiyle harikalardı.Tuğba hanıma ve uygulamayı yapan Nursena hanıma ve diğer çalışanlara çok teşekkür ediyorum.Ayrıca deva hastanesi bünyesinde görev yapmaları güven verici ,işin ehli olan insanlar çalışıyor burada .Gaziantep’te her zaman tercih edeceğim bir güzellik merkezi herkese tavsiye ediyorum ve çok teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın