Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi

4.5
(28)

Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Deliklitaş, Hamam Yolu Cd No:31, Odunpazarı – Eskişehir

Telefon : (0222) 230 03 12

Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi Yol Tarifi

Eslina Estetik ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi

Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi Eskişehir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Deliklitaş, Hamam Yolu Cd No:31, Odunpazarı – Eskişehir olan Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi, işletmesine (0222) 230 03 12 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 28

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Eslina Estetik Ve Güzellik Yaşam Merkezi Odunpazarı Şubesi Yorumları

  1. Ben 8 seans gittim lazere 800 lira verdim bitmedi güzel iyi hoş hakkımı helal etmiyorum dedim doğru konuşmuyo oldum yok neymiş efendim biz size %100 garanti vermiyoruz %85 80 veriyoruz ee azalma aa “ sı olmadı ben madur oldum paramla rezil oldum çaresi bulunurmuş gene aynı şekilde seansa para ödeyerek gitmeyin eskişehir halkı madur olmayın ben beyaz tenliyim normalde bacağımda kılım tüyüm çıkmaz yok neymiş hormon dengenizi bilmeden nie konuşuyormuşum siz bildiniz noldu bide içim rahat dedi burcu hanımı tavsiye etmiyorum

  2. Öncelikle annem Eslina ile cilt bakımı yaptırmak için tanıştı. Çok memnun kalması üzerine ikimizde lazere başladık. Henüz seanslarımızın ortalarında olmamıza rağmen gözle görülür seyrelme ve renk tonunda açılma oldu. Çok güler yüzlü ve anlayışlı çalışanları ile birlikte temiz bir ortamları var . Sorularınızı gayet açık bir sekilde cevaplayarak sizin tatmin olmanızı sağlıyorlar. Biz çok memnunuzun sizde içiniz rahatlıkla gidebilirsiniz.

  3. Lazer epilasyon hizmeti almak için basvurdum %70 dökülmem oldu üstünüde gördüm diyebilirim. Cilt bakımı konusundada gayet iyiler eslina ailesine tesekkürlerr güler yüzleri ve titizlikle çalısmalarına yıldız yetmezzz ????????????????????????

  4. Problemi bir cildim var arkadaşımın tasviyesi üzerine eslina güzelllik merkezine gittim yapilan işlemler tek tek anlatıldi hijyen konusundada gerççekten cok hassaslar işlemlerimden cok memmun kaldım herkese siddetle tavsiye ederim burcu hanıma ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler emeklerine sağlık

  5. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ne azalma.oldu.ne de tuylerde incelme hem param bosa gitti hemde bir senem yazık yazik

Comments are closed.