Essi Güzellik Merkezi Konya Meram

4.3
(63)

Essi Güzellik Merkezi Konya Meram adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Armağan, Anayasa Sk. 10/A, Meram – Selçuklu/Konya

Telefon : (0332) 321 37 74

Essi Güzellik Merkezi Konya Meram Yol Tarifi

Essi Güzellik Merkezi Konya Meram

Essi Güzellik Merkezi Konya Meram Selçuklu/Konya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Armağan, Anayasa Sk. 10/A, Meram – Selçuklu/Konya olan Essi Güzellik Merkezi Konya Meram, işletmesine (0332) 321 37 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Essi Güzellik Merkezi Konya Meram ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Essi Güzellik Merkezi Konya Meram yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Essi Güzellik Merkezi Konya Meram hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Essi Güzellik Merkezi Konya Meram ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Essi Güzellik Merkezi Konya Meram ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Essi Güzellik Merkezi Konya Meram için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Essi Güzellik Merkezi Konya Meram bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Essi Güzellik Merkezi Konya Meram sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Essi Güzellik Merkezi Konya Meram Yorumları

  1. Berbat!
    Protez tırnak yaptırdım burada. Manikür aşamasına kanatmadıkları tırnağım kalmadı. Ayrıca manikür o kadar kötüydü ki protez tırnak yapıldıktan sonra tırnağımın uzaması sebebiyle  tırnağım da batıklar oluştu. Protez tırnak kalın ve iğrenç gözüküyordu. Bana yapan kişi de ayrıca Bi tripli Bi gergindi of pof falan dedi buraya hiçbir işlem için gelmeyin. Paranızı çöpe atın en azından sağlığınızdan olmazsınız.

  2. Essi Konya güzellik akademisinden protez tırnak eğitimi aldım. Eğitim süreci inanılmaz ilgili uzun saatlerce çalışma performansıyla geçti tekrar teşekkür ediyorum saygılar KALİTELİ AKADEMİ ESSİ KONYA GUZELLIK

  3. Essi’de jel tırnak+kalıcı oje yaptırdım. İlgi ve alakaları gayet güzeldi. Memnun kaldım, bir daha yaptıracak olsam gelecek yerim essi olacak. Güncelleme: 1 hafta sonra kalıcı ojemi ve jel tırnağımı çıkartmaya gittim. Sonuç: tam bir fiyasko! Haftalardır tırnağımdan pembe pembe jel tırnak soyuyorum, tırnak yatağım aşırı kısaldı ve inceldi, tırnaklarım düzgün çıkmıyor ve çok cılız çıkıyor. Tırnaklarım çıkartırken aşırı kısa kestikleri için tırnak etlerime batıp duruyor. Yaptırdığıma aşırı pişmanım. Yaptırmaya gelecek olsam bile çıkartmaya bir daha asla buraya gelmem.

  4. Normalde titizlik konusunda çok hassasım ve her yere gidemem. Protez tırnak konusunda da fazla önyargılıydım ama 2. Yaptırışım. Güleryüzlü oluşları, profesyonellikleri, ortamın ferah ve temizliğinden çok memnunum. Tırnaklarımı 2 aya yakın kullanmıştım. Manikürde bir çok yeri denedim ama kanatmayan, özenle yapan bir tek essi.. Artık tek tercihim

Comments are closed.