Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇

4.3
(71)

Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : TÜRKİYE FİNANS BANKASI ÜZERİ, ÖMERAĞA MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ NO 136/2 PEPE APARTMANI, Yürüyüş Yolu, İzmit – Kocaeli

Telefon : (0262) 324 89 64

Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ Yol Tarifi

Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ Kocaeli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi TÜRKİYE FİNANS BANKASI ÜZERİ, ÖMERAĞA MAHALLESİ CUMHURİYET CADDESİ NO 136/2 PEPE APARTMANI, Yürüyüş Yolu, İzmit – Kocaeli olan Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇, işletmesine (0262) 324 89 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 71

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Est İstanbul Güzelli̇k Merkezleri̇ Yorumları

  1. Kesinlikle tavsiye etmiyorum . Zamanım ve parama yazık oldu . Şikayetimi telefonda dile getirdikten sonra en son lazere ne zaman geldiğim konusunda bilgi isteyince , ne zaman geldiğinizi bilmiyor musunuz gibi bir cümleyle karşılaştım. 12 seans 12 kontrol paket satın aldım . Pandemiden dolayı Kontrol atışı yapmadıklarını söylediler . Dökülmelerimin istenilen düzeyde olmadığını bildikleri halde benim ısrarımla kontrol seansı verip hiç atış filan yapmadan geri gönderdiler . Diğer merkezlerde kontrol seansına gidiyor arkadaşlarım ve atış yapılıyor memnunlar . Keşke biraz daha ilgilenip beni suçlayıcı tavırlarda bulunmasaydınız .

  2. Kayıt olurken güzel konuşuyorlar sonrası yaptıkları lazer maalesef ki sonuç vermiyor . Böyle yerlere kayıt olmayın polikinlikleri tercih edin . Müşteri memnuniyet odaklı değiller . Size kontrol atışı bile yapmadan onca yolu gelseniz de atış yapmıyorlar böyle saçma bir yer . Her söylediğinize bir kılıf buluyorlar uzak durun derim

  3. #estistanbulerzurum #estistanbulerzurummerkez #estistanbulerzurumcadde #estistanbul

    Cilt bakımı tam Bi hüsran. İlgi alaka 0 çok kötü. İnsanların yüzüne bile bakılmıyor. İşten anladıkları yok vakit öldürmeye gelmiş gibiler. İlk gittiğimde yarım saat unutularak bekleme odasında bekletildim. Sonra buhar odasına alındım. Buhari yüzüme tutup kayboldular. Bir daha ne gelen oldu ne giden. Buhar bitti bağırdım seslendim ses yok. Telefonla aradım cilt bakımı odasına gelir misiniz diye:) bana cilt bakımı yapılacak diyip aqua peelimg uygulandı. Ben cilt bakımı diye anlamıştım. Aqua peelimg yapılacağını orada öğrendim. Yüzüm hiç güzel olmadı gelişi güzel cilt bakımı yapıldı. Haydi babam eyvallah. Çok aşırı kötü bir gündü. Bir daha asla gitmem de gidenlere izin vermem de.

  4. Ben bu kadar işi bilmeyen, üsluptan, profesyonellikten uzak kişileri bir arada ilk defa görüyorum. Değil kayıt yaptırmak, yanlışlıkla önünden dahi geçmeyin. En aşağıdaki elemanından tutun en tepedeki müdürüne kadar hepsinin iyi bir kurumsal eğitime ihtiyacı var. Memnun olmadığınızı dile getirdiğinizde alttan almak yerine müşteriyle kavga ediyorlar. Bu işin piyasası ne ise iki katını verin başka bir yere gidin. En azından prenses muamelesi görürsünüz. Bunlar insanın yüzüne bile bakmıyorlar. (Erzurum)

  5. Erzurum merkezde Kaş yaptırdım sözde allayip pulladilar kaşlarımı mahvettiler tekrar yapalım.dedier acemi insanlara Kaş yaptırıyorlar kaslarım sanki ameliyattan çıktı dikiş izleri gibi rezil.oldum yazdim İzmit merkezdeki bayan Erzuruma gelince arayıp telafi edecem dedi aylardır ses yok instagramdan yazdim.geri dönüş yapılmadı kaslarimi mahvettiler sosyal medyadan savcılığa kadar tüm haklarımı kullanicam garanti verip beni rezil.ettiler sosyal medyada güçlü arkadaşlarım var etiket yapicam beni mahvettiler başkalarını mahvetmesinler söz verdikleri halde geri dönmediler

Bir cevap yazın