Estanbul Carpediem Güzellik Salonu

3.6
(23)

Estanbul Carpediem Güzellik Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Cumhuriyet, Cumhuriyet Mahallesi, Çark Caddesi, No:50, Gürler Apt No:50, Kat:2 D:aire:3, Adapazarı – Sakarya

Telefon : (0264) 274 44 42

Estanbul Carpediem Güzellik Salonu Yol Tarifi

Estanbul Carpediem Güzellik Salonu Sakarya ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Cumhuriyet, Cumhuriyet Mahallesi, Çark Caddesi, No:50, Gürler Apt No:50, Kat:2 D:aire:3, Adapazarı – Sakarya olan Estanbul Carpediem Güzellik Salonu, işletmesine (0264) 274 44 42 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Estanbul Carpediem Güzellik Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Estanbul Carpediem Güzellik Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Estanbul Carpediem Güzellik Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Estanbul Carpediem Güzellik Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Epilasyon sitemizde yer alan Estanbul Carpediem Güzellik Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından otomatik çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Estanbul Carpediem Güzellik Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Estanbul Carpediem Güzellik Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Estanbul Carpediem Güzellik Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Estanbul Carpediem Güzellik Salonu Yorumları

  1. Sırf Yıldız vermek zorunda olduğum için verdim yoksa bana göre 1 yıldızı da haketmiyor. Bir işletmenin en önemli özelliği çalışanlarının verdiği ilk izlenimdir. Salona giriyorum selam veriyorum galoş var dışarda diye bir kaba bir söylemle karşılaşıyorum. Kendilerinde maske bile yok bana ilk dedikleri şey galoş!Selam yok sabah yok çalışanlarda. Bana lazer uygulaması hakkında bilgi verir misiniz diyorum neyini anlatayım ki tüylerin kalıcı gitmesi diyor. Sanırım müşteri ihtiyaçları yok. Kullandığı cihaz hakkında bilgi vermesi gereken yerde böyle bir cevap veriyor. Akyazida böyle bir yer açıldı diye sevinmiştim ama boşuna sevinmişim . Adapazarı na devam yani

  2. Lazer epilasyona gittim tam 10 ay boyunca. Söyledikleri her şeyi düzenli uyguladım. Şu anda en ufak bir fark yok.
    Hiç dökülme olmadığını onlara söylediğimde, ‘Herkeste farklı oluyor, biz bir şey yapamayız’ cevabını verdiler.
    Kesinlikle memnun kalmadım, hem vaktim hem de param çöpe gitti.

Bir cevap yazın